zskl

ZS Klucze odwiedzili gimnazjaliści z olkuskich gimnazjów nr 1, 2 i 4 oraz z Gimnazjum z Bydlina. Spotkanie to miało przybliżyć młodzieży ofertę edukacyjną szkoły: Liceum Ogólnokształcącego o profilu mundurowym oraz Technikum Elektronicznego.

Dla kandydatów do technikum o specjalizacji elektronicznej systemy zabezpieczeń, przygotowano prezentację – szkolenie na temat systemów alarmowych i monitoringu, które przeprowadził właściciel jednej z lokalnych firm, współpracującej z kluczewską szkołą. W  ramach szkolenia uczniowie mieli możliwość praktycznego podłączania i programowania systemu alarmowego, a dla 10 najlepszych młodych techników, firma przeprowadzająca prezentację zaproponowała profesjonalne szkolenie.
Z kolei uczniowie zamierzający kontynuować naukę w LO mundurowym uczestniczyli w pokazie musztry, zainscenizowanych scenkach walki wręcz i pokazie udzielania pierwszej pomocy. Zainteresowani mogli również obejrzeć film z poligonu – zajęcia na strzelnicy, paintball, wspinaczkę skałkową.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze