plac zabaw

Cztery gminy z powiatu olkuskiego walczą o utworzenie placów zabaw w ramach programu „Podwórko Nivea 2016”. O tym, kto wygra, decydują internauci. Zachęcamy zatem mieszkańców do aktywnego udziału w glosowaniu!

Zainteresowane udziałem w projekcie gminy lub spółdzielnie mieszkaniowe musiały zgłosić do projektu lokalizacje planowanych miejsc zabaw dla dzieci i ich rodzin. Niedawno informowaliśmy naszych Czytelników, że do akcji firmy Nivea przyłączył się Olkusz i Wolbrom. W Olkuszu plac zabaw mógłby powstać przy Przedszkolu nr 8 (ul. Legionów Polskich), natomiast w Wolbromiu – w parku przy ul. Krakowskiej. O „podwórko Nivea” zabiegają też Klucze i Bukowno. Planowana lokalizacja placu zabaw w Kluczach to teren przy ul. Rudnickiej, obok stadionu. W Bukownie z kolei wybrano miejsce przy ul. Szkolnej.

Do tegorocznej edycji programu zakwalifikowano 952 zgłoszenia. Głosowanie odbywa się w dwóch turach: od 5. maja do 1. czerwca i od 2. do 30. czerwca. W każdej turze zostanie wybranych po 20 lokalizacji, które cieszyły się największym poparciem internautów. Głosy można oddawać przez stronę firmy http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016 lub aplikację mobilną.

Budowa placów zabaw w zwycięskich miejscach przewidziana jest od sierpnia do października.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ranking
Ranking
8 lat temu

Jak na wysiłek grupy zaangażowanej w powstanie placu zabaw w Olkuszu osiągneliśmy kosmiczny wynik prawie, 71000 tysięcy co daje nam 26 miejsce.Dziś o 23,59 kończy się 1 tura z której pierwsza 20 już obligatoryjnie ma zagwarantowany plac zabaw dla swoich dzieci i to głównie miejscowości mniejsze od naszego miasta.Musiałby się wydarzyć cud byśmy weszli do 20, by to osiągnąć , każdy internauta w w mieście i w gminie musiałby jeszcze dziś oddać swój głos.Gdy tak się nie stanie musimy walczyć do końca czerwca br., by znaleźć się w premiowanej 20 .Dlatego też prosimy o mocne wsparcie, by taki projekt w ramach Podwórka Nivea trafił do naszych dzieci.

Ranking
Ranking
8 lat temu

Witam wszystkich, przez ostatnia dobę oddaliśmy 9098 głosów.To ogromny skok w punktacji.Jednak do premiowanej 20 na dzień 1 czerwca br. do godziny 23,59 musimy zebrać( nadrobić stratę o.20 tysięcy głosów biorąc pod uwagę ,że konkurencja też bardzo mocno ucieka.Dlatego też bardzo gorąco prosimy o pomoc i głosowanie, by nasze miasto mogło powiedzieć WYGRALIŚMY coś dla naszych dzieci.Byłaby to najpiękniejsza promocja naszego miasta i to dzięki jej mieszkańcom.Życzymy skutecznego głosowania na Olkusz .Plac zabaw – legionów Polskich 12.

Ranking
Ranking
8 lat temu

Dobry wieczór forumowiczom, tak prze paciorkiem pomóżcie nam przekroczyć wymarzoną na dziś liczbę 50 tys. Dobrej Nocki wszystkim życzę.

Ranking
Ranking
8 lat temu

Drodzy internauci, dzięki Wam udało nam się przez ostatnią dobę uzyskać 7032 głosy na „Podwórko Nivea” Plac zabaw dla Olkusza.Obecnie zajmujemy 29.By znaleźć się w premiowanej 20 do 1czerwca br. potrzebujemy Waszych licznych głosów. Do 20 miejsca brakuje nam ok.18 tys , biorąc pod uwagę, że inne miejscowości też głosują i są bardzo aktywne.Wystarczy wejść na „Podwórko Nivea” , wybrać lokalizację „Olkusz” i wpisać swojego maila i hasło, zaznaczyć właściwą odpowiedż „niejestemrobotem” i kliknąć „głosuj”- to zajmuje o.3 min.Prosimy Was o aktywność, a najpiękniejszy plac zabaw dla naszych dzieci powstanie w Olkuszu.Będziemy mogli być z siebie dumni, że każdy z nas dołożył swoją serdeczną cegiełkę.

lola
lola
8 lat temu

Zapraszam Państwa do głosowania :)Tylko dzięki Wam możemy osiągnąć sukces, a nasze dzieciaki będą mogli cieszy się z placu zabaw 🙂

Ewelina.J.
Ewelina.J.
8 lat temu

Kochani Olkuszanie – posiadacze komputerów, laptopów. tabletów, smartfonów, itp. Każdy z Was jest posiadaczem minimum dwóch adresów e-mail. Każdy zarejestrowany e-mail to jeden głos w konkursie. 10 tysięcy mieszkańców, którzy wyślą 1 głos dziennie umożliwi nam przesunięcie się do przodu w rankingu. Sami nie damy rady. Pomóżcie nam, przecież to jest plac zabaw dla wszystkich dzieci, a nie wybrańców. Wyślijcie jeden głos dziennie. Dziękujemy.

Jacek 52
Jacek 52
8 lat temu

Bardzo prosimy o wsparcie mieszkańców Olkusza i okolic o oddanie głosu na plac zabaw na Legionów Polskich 12. Głos można oddać z każdego posiadanego maila.Przekażcie naszą prośbę swoim bliskim , rodzinie , znajomym .By znaleźć się w premiowanej 20 musimy dziennie oddawać ok 15-20 tysięcy głosów.A konkurencja nie śpi i jest jak zobaczycie mocno zaangażowana.

matka
matka
8 lat temu

Drodzy mieszkańcy Olkusza
Potrzebujemy mega mobilizacji i wsparcia. Zajmujemy 29 miejsce w konkursie o Podwórko Nivea, Do końca maja 20 pierwszych wygrywa, Prosimy Was rejestrujcie się na stronie i glosujcie na nasza lokalizację. Nowoczesne, ogólnodostępne i zupełnie za darmo. Żeby nam nie przeszło koło nosa

zenon
zenon
8 lat temu

zajmujemy 76 miejsce w konkursie Podworko Nivea na ponad 900. Place zabaw dostaną tylko 40 pierwsze miejsca. Prosimy o wsparcie . Wpisz w google Podworko Nivea 2016 i wybierz lokalizację Olkusz, ul. Legionow Polskich Przedszkole Nr 8

dziadek
dziadek
8 lat temu

a ja mam propozycje do redakcji PO. aby link do głosowania umieścić na pierwszej stronie tak by był widoczny dla wszystkich i bez kłopotu można kliknąć..

babcia
babcia
8 lat temu

Jedni dobrzy, drudzy nie, jedni pracyją, drudzy tylko udają, jedni kupczą, drudzy są uczciwi. Tylko tyle potrafimy – oceniać, komentować, krytykować siedząc w fotelach. Inicjatywa dla wszystkich obecnych i przyszłych dzieciaków – zero poparcia. Ten plac zabaw nie będzie PISU, PO, SLD czy innych, on bedzie nasz wsólny. Zróbcie sobie przerwę pomiędzy jednym a drugim komentarzem i zagłosujcie dla dzieci. Czy nie lepszy pożytek?

zenon
zenon
8 lat temu

Drodzy mieszkańcy podworko bedzie ogolnodostepne dla wszystkich dzieci nie tylko dla przedszkola. Zakladajcie male. Szkoły nam trochę pomagają ale ciagle malo.
Burmistrz zero zainteresowania

dziadek
dziadek
8 lat temu

szacun dla Wolbromia (40 m-ce) i Klucz(54 m-ce). Wstyd dla olkuszan co tylko w gębie mocni a nie w robocie.(79m-ce)

babcia
babcia
8 lat temu

Drodzy Mieszkańcy, pomóżmy tym dzieciakom. To nic nie kosztuje, 30 sekund przy komputerze. Możemy chociaż raz zrobić coś razem dla innych. Mam w tym przedszkolu wnuczkę, w salach dzieci mają wprost bajkowe wyposażenie i wystrój, wspaniały personel. A w ogrodzie?

martin
martin
8 lat temu

a boleslaw to gdzie sie pytam…

Grzegorz Ludwiczak
Grzegorz Ludwiczak
8 lat temu

Zgodnie z Regulaminem „Podwórko Nivea” i zgodnie z artykułem Pani Redaktor do 30 maja br 20 pierwszych miejsc ma zagwarantowany plac zabaw .Myślę ,by znaleźć się w tej 20 trzeba zebrać ok.20000 głosów by w Olkuszu przy Przedszkolu Nr.8 powstał długo wyczekiwany plac dla wszystkich dzieci z Osiedla Pakuska .Gdyby udało się olkuszanom zebrać tę liczbę głosów juz w maju, moglibyśmy wesprzeć pozostałe inicjatywy powiatowe tzn: Bukowno , Klucze i Wolbrom , które w rankiingu zbliża się do 20 miejsca..Miło by było gdyby wszystkie te inicjatywy znalazły się wśród nominowanych do tej pięknej dla dzieci nagrody.Pozostaje nam połączyć siły i odrobinę czasu na codziennie oddawanie głosu.

Grzegorz 52
Grzegorz 52
8 lat temu

Drodzy forumowicze .
Dajcie sobie spokój z tymi politycznymi odniesieniami.
Ten artykuł dotyczy łączenia nas w idei dla dobra naszych dzieci.
Poświęćcie ten czas na głosowanie i zapraszanie znajomych .
Ten cel winien nas łączyć , nie dzielić.

cmok,cmok
cmok,cmok
8 lat temu

[quote name=”zenon”]

NIeszczęsliwy Człowiek, który wszędzie doszukuje się drugiego dna.[/quote]
Bardzo nieszczęśliwy, jacy guru takie szczęście. Jeden wart drugiego. Skończy na marginesie największych populistów.

zenon
zenon
8 lat temu

Panie Populista Pana Panka to ja na dzień dobry znam i nic poza tym
A moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola i do polityki się nie mieszam. Plac zabaw tak Polityka nie
NIeszczęsliwy Człowiek, który wszędzie doszukuje się drugiego dna.
Przy okazji zaglosował Pan czy tylko jątrzy

kicha,populista
kicha,populista
8 lat temu

[quote name=”zenon”]Szanowni Państwo polecam ściągnąć aplikację na telefon i klikać każdego dnia, naprawde mamy szansę tylko trzeba chcieć.
Po pierwsze rodzice: 200 dzieci w przedszkolu to około 400 głosów dziennie, nie licząc rodzeństwa, znajomych.
W Urzędzie Miasta 120 urzędników to 120 głosów dziennie, kliknąć w ramach porannej kawy.
To są marzenia a teraz realia na chwilę obecną 570 głosów, 5 dni głosowania to 50 głosów dziennie czyli jedna grupa z przedszkola.
Ludzie ogarnijcie się i popatrzcie w rankingi jakie małe miejscowości nas wyprzedzają. Plac zabaw za darmo nie tylko dla dzieci z przedszkola ale też całej pakuski.[/quote]
Panie Zenon Panek, nie szalej z tym populizmem.

Grzegorz 52
Grzegorz 52
8 lat temu

Gratuluje pomysłodawcom tej szczytnej inicjatywy i mam nadzieję ,że wszystkie zgłoszone „Podwórka” znajdą się w premiowanej 40.Będzie to też wyraz społecznej mobilizacji do ewentualnych zgłoszeń dla większej liczby propozycji i głosowania.G Ł O S U J M Y !!!

zenon
zenon
8 lat temu

Szanowni Państwo polecam ściągnąć aplikację na telefon i klikać każdego dnia, naprawde mamy szansę tylko trzeba chcieć.
Po pierwsze rodzice: 200 dzieci w przedszkolu to około 400 głosów dziennie, nie licząc rodzeństwa, znajomych.
W Urzędzie Miasta 120 urzędników to 120 głosów dziennie, kliknąć w ramach porannej kawy.
To są marzenia a teraz realia na chwilę obecną 570 głosów, 5 dni głosowania to 50 głosów dziennie czyli jedna grupa z przedszkola.
Ludzie ogarnijcie się i popatrzcie w rankingi jakie małe miejscowości nas wyprzedzają. Plac zabaw za darmo nie tylko dla dzieci z przedszkola ale też całej pakuski.