plac zabaw

Cztery gminy z powiatu olkuskiego walczą o utworzenie placów zabaw w ramach programu „Podwórko Nivea 2016”. O tym, kto wygra, decydują internauci. Zachęcamy zatem mieszkańców do aktywnego udziału w glosowaniu!

Zainteresowane udziałem w projekcie gminy lub spółdzielnie mieszkaniowe musiały zgłosić do projektu lokalizacje planowanych miejsc zabaw dla dzieci i ich rodzin. Niedawno informowaliśmy naszych Czytelników, że do akcji firmy Nivea przyłączył się Olkusz i Wolbrom. W Olkuszu plac zabaw mógłby powstać przy Przedszkolu nr 8 (ul. Legionów Polskich), natomiast w Wolbromiu – w parku przy ul. Krakowskiej. O „podwórko Nivea” zabiegają też Klucze i Bukowno. Planowana lokalizacja placu zabaw w Kluczach to teren przy ul. Rudnickiej, obok stadionu. W Bukownie z kolei wybrano miejsce przy ul. Szkolnej.

Do tegorocznej edycji programu zakwalifikowano 952 zgłoszenia. Głosowanie odbywa się w dwóch turach: od 5. maja do 1. czerwca i od 2. do 30. czerwca. W każdej turze zostanie wybranych po 20 lokalizacji, które cieszyły się największym poparciem internautów. Głosy można oddawać przez stronę firmy http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016 lub aplikację mobilną.

Budowa placów zabaw w zwycięskich miejscach przewidziana jest od sierpnia do października.

22
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
22 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
RankinglolaEwelina.J.Jacek 52matka Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ranking
Ranking

Jak na wysiłek grupy zaangażowanej w powstanie placu zabaw w Olkuszu osiągneliśmy kosmiczny wynik prawie, 71000 tysięcy co daje nam 26 miejsce.Dziś o 23,59 kończy się 1 tura z której pierwsza 20 już obligatoryjnie ma zagwarantowany plac zabaw dla swoich dzieci i to głównie miejscowości mniejsze od naszego miasta.Musiałby się wydarzyć cud byśmy weszli do 20, by to osiągnąć , każdy internauta w w mieście i w gminie musiałby jeszcze dziś oddać swój głos.Gdy tak się nie stanie musimy walczyć do końca czerwca br., by znaleźć się w premiowanej 20 .Dlatego też prosimy o mocne wsparcie, by taki projekt w… Czytaj więcej »

Ranking
Ranking

Witam wszystkich, przez ostatnia dobę oddaliśmy 9098 głosów.To ogromny skok w punktacji.Jednak do premiowanej 20 na dzień 1 czerwca br. do godziny 23,59 musimy zebrać( nadrobić stratę o.20 tysięcy głosów biorąc pod uwagę ,że konkurencja też bardzo mocno ucieka.Dlatego też bardzo gorąco prosimy o pomoc i głosowanie, by nasze miasto mogło powiedzieć WYGRALIŚMY coś dla naszych dzieci.Byłaby to najpiękniejsza promocja naszego miasta i to dzięki jej mieszkańcom.Życzymy skutecznego głosowania na Olkusz .Plac zabaw – legionów Polskich 12.

Ranking
Ranking

Dobry wieczór forumowiczom, tak prze paciorkiem pomóżcie nam przekroczyć wymarzoną na dziś liczbę 50 tys. Dobrej Nocki wszystkim życzę.

Ranking
Ranking

Drodzy internauci, dzięki Wam udało nam się przez ostatnią dobę uzyskać 7032 głosy na „Podwórko Nivea” Plac zabaw dla Olkusza.Obecnie zajmujemy 29.By znaleźć się w premiowanej 20 do 1czerwca br. potrzebujemy Waszych licznych głosów. Do 20 miejsca brakuje nam ok.18 tys , biorąc pod uwagę, że inne miejscowości też głosują i są bardzo aktywne.Wystarczy wejść na „Podwórko Nivea” , wybrać lokalizację „Olkusz” i wpisać swojego maila i hasło, zaznaczyć właściwą odpowiedż „niejestemrobotem” i kliknąć „głosuj”- to zajmuje o.3 min.Prosimy Was o aktywność, a najpiękniejszy plac zabaw dla naszych dzieci powstanie w Olkuszu.Będziemy mogli być z siebie dumni, że każdy z… Czytaj więcej »

lola
lola

Zapraszam Państwa do głosowania :)Tylko dzięki Wam możemy osiągnąć sukces, a nasze dzieciaki będą mogli cieszy się z placu zabaw 🙂

Ewelina.J.
Ewelina.J.

Kochani Olkuszanie – posiadacze komputerów, laptopów. tabletów, smartfonów, itp. Każdy z Was jest posiadaczem minimum dwóch adresów e-mail. Każdy zarejestrowany e-mail to jeden głos w konkursie. 10 tysięcy mieszkańców, którzy wyślą 1 głos dziennie umożliwi nam przesunięcie się do przodu w rankingu. Sami nie damy rady. Pomóżcie nam, przecież to jest plac zabaw dla wszystkich dzieci, a nie wybrańców. Wyślijcie jeden głos dziennie. Dziękujemy.

Jacek 52
Jacek 52

Bardzo prosimy o wsparcie mieszkańców Olkusza i okolic o oddanie głosu na plac zabaw na Legionów Polskich 12. Głos można oddać z każdego posiadanego maila.Przekażcie naszą prośbę swoim bliskim , rodzinie , znajomym .By znaleźć się w premiowanej 20 musimy dziennie oddawać ok 15-20 tysięcy głosów.A konkurencja nie śpi i jest jak zobaczycie mocno zaangażowana.

matka
matka

Drodzy mieszkańcy Olkusza
Potrzebujemy mega mobilizacji i wsparcia. Zajmujemy 29 miejsce w konkursie o Podwórko Nivea, Do końca maja 20 pierwszych wygrywa, Prosimy Was rejestrujcie się na stronie i glosujcie na nasza lokalizację. Nowoczesne, ogólnodostępne i zupełnie za darmo. Żeby nam nie przeszło koło nosa

zenon
zenon

zajmujemy 76 miejsce w konkursie Podworko Nivea na ponad 900. Place zabaw dostaną tylko 40 pierwsze miejsca. Prosimy o wsparcie . Wpisz w google Podworko Nivea 2016 i wybierz lokalizację Olkusz, ul. Legionow Polskich Przedszkole Nr 8

dziadek
dziadek

a ja mam propozycje do redakcji PO. aby link do głosowania umieścić na pierwszej stronie tak by był widoczny dla wszystkich i bez kłopotu można kliknąć..

babcia
babcia

Jedni dobrzy, drudzy nie, jedni pracyją, drudzy tylko udają, jedni kupczą, drudzy są uczciwi. Tylko tyle potrafimy – oceniać, komentować, krytykować siedząc w fotelach. Inicjatywa dla wszystkich obecnych i przyszłych dzieciaków – zero poparcia. Ten plac zabaw nie będzie PISU, PO, SLD czy innych, on bedzie nasz wsólny. Zróbcie sobie przerwę pomiędzy jednym a drugim komentarzem i zagłosujcie dla dzieci. Czy nie lepszy pożytek?

zenon
zenon

Drodzy mieszkańcy podworko bedzie ogolnodostepne dla wszystkich dzieci nie tylko dla przedszkola. Zakladajcie male. Szkoły nam trochę pomagają ale ciagle malo.
Burmistrz zero zainteresowania

dziadek
dziadek

szacun dla Wolbromia (40 m-ce) i Klucz(54 m-ce). Wstyd dla olkuszan co tylko w gębie mocni a nie w robocie.(79m-ce)

babcia
babcia

Drodzy Mieszkańcy, pomóżmy tym dzieciakom. To nic nie kosztuje, 30 sekund przy komputerze. Możemy chociaż raz zrobić coś razem dla innych. Mam w tym przedszkolu wnuczkę, w salach dzieci mają wprost bajkowe wyposażenie i wystrój, wspaniały personel. A w ogrodzie?

martin
martin

a boleslaw to gdzie sie pytam…

Grzegorz Ludwiczak
Grzegorz Ludwiczak

Zgodnie z Regulaminem „Podwórko Nivea” i zgodnie z artykułem Pani Redaktor do 30 maja br 20 pierwszych miejsc ma zagwarantowany plac zabaw .Myślę ,by znaleźć się w tej 20 trzeba zebrać ok.20000 głosów by w Olkuszu przy Przedszkolu Nr.8 powstał długo wyczekiwany plac dla wszystkich dzieci z Osiedla Pakuska .Gdyby udało się olkuszanom zebrać tę liczbę głosów juz w maju, moglibyśmy wesprzeć pozostałe inicjatywy powiatowe tzn: Bukowno , Klucze i Wolbrom , które w rankiingu zbliża się do 20 miejsca..Miło by było gdyby wszystkie te inicjatywy znalazły się wśród nominowanych do tej pięknej dla dzieci nagrody.Pozostaje nam połączyć siły i… Czytaj więcej »

Grzegorz 52
Grzegorz 52

Drodzy forumowicze .
Dajcie sobie spokój z tymi politycznymi odniesieniami.
Ten artykuł dotyczy łączenia nas w idei dla dobra naszych dzieci.
Poświęćcie ten czas na głosowanie i zapraszanie znajomych .
Ten cel winien nas łączyć , nie dzielić.

cmok,cmok
cmok,cmok

[quote name=”zenon”]

NIeszczęsliwy Człowiek, który wszędzie doszukuje się drugiego dna.[/quote]
Bardzo nieszczęśliwy, jacy guru takie szczęście. Jeden wart drugiego. Skończy na marginesie największych populistów.

zenon
zenon

Panie Populista Pana Panka to ja na dzień dobry znam i nic poza tym
A moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola i do polityki się nie mieszam. Plac zabaw tak Polityka nie
NIeszczęsliwy Człowiek, który wszędzie doszukuje się drugiego dna.
Przy okazji zaglosował Pan czy tylko jątrzy

kicha,populista
kicha,populista

[quote name=”zenon”]Szanowni Państwo polecam ściągnąć aplikację na telefon i klikać każdego dnia, naprawde mamy szansę tylko trzeba chcieć.
Po pierwsze rodzice: 200 dzieci w przedszkolu to około 400 głosów dziennie, nie licząc rodzeństwa, znajomych.
W Urzędzie Miasta 120 urzędników to 120 głosów dziennie, kliknąć w ramach porannej kawy.
To są marzenia a teraz realia na chwilę obecną 570 głosów, 5 dni głosowania to 50 głosów dziennie czyli jedna grupa z przedszkola.
Ludzie ogarnijcie się i popatrzcie w rankingi jakie małe miejscowości nas wyprzedzają. Plac zabaw za darmo nie tylko dla dzieci z przedszkola ale też całej pakuski.[/quote]
Panie Zenon Panek, nie szalej z tym populizmem.

Grzegorz 52
Grzegorz 52

Gratuluje pomysłodawcom tej szczytnej inicjatywy i mam nadzieję ,że wszystkie zgłoszone „Podwórka” znajdą się w premiowanej 40.Będzie to też wyraz społecznej mobilizacji do ewentualnych zgłoszeń dla większej liczby propozycji i głosowania.G Ł O S U J M Y !!!

zenon
zenon

Szanowni Państwo polecam ściągnąć aplikację na telefon i klikać każdego dnia, naprawde mamy szansę tylko trzeba chcieć.
Po pierwsze rodzice: 200 dzieci w przedszkolu to około 400 głosów dziennie, nie licząc rodzeństwa, znajomych.
W Urzędzie Miasta 120 urzędników to 120 głosów dziennie, kliknąć w ramach porannej kawy.
To są marzenia a teraz realia na chwilę obecną 570 głosów, 5 dni głosowania to 50 głosów dziennie czyli jedna grupa z przedszkola.
Ludzie ogarnijcie się i popatrzcie w rankingi jakie małe miejscowości nas wyprzedzają. Plac zabaw za darmo nie tylko dla dzieci z przedszkola ale też całej pakuski.