nivea

„100 placów zabaw na 100 lat NIVEA” – to konkurs, który zorganizowała firma NIVEA z okazji swoich setnych urodzin. W stu gminach, które zdobędą najwięcej głosów w internetowym plebiscycie, zostaną ufundowane bezpieczne i funkcjonalne place zabaw. W konkursie, z naszego powiatu, biorą udział gminy Olkusz i Trzyciąż.

Formuła konkursu jest prosta. Wystarczy mieć pełną zdolność do czynności prawnych, wejść na stronę www.nivea.pl, kliknąć w logotyp konkursu „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”, zarejestrować się w serwisie głosowania, tzn. podać imię, nazwisko, adres e-mail, login i hasło. Na podany adres mailowy zostanie przesłany link i za jego pomocą należy aktywować konto, a następnie – co najważniejsze po zalogowaniu – oddać głos. Najlepiej na Olkusz lub Trzyciąż. Głosowanie rozpoczęło się 6 czerwca 2011 i zakończy się 31 października. Odbywać się będzie w czterech etapach: I etap 6/06 – 31/07, II etap 01/08 – 31/08, III etap 1/09 – 30/09 i ostatni, IV etap 1/10 – 31/10. Po każdym etapie wybranych zostanie 25 lokalizacji, które zdobyły największą liczbę głosów. Liderom rankingu udało się już zgromadzić po około 7 tysięcy głosów. Trzyciąż, z 1479 głosami znajduje się na 114 pozycji. Olkusz jest daleko w tyle – na plac zabaw, który miałby powstać przy ul. Kochanowskiego 2 do tej pory zagłosowano zaledwie 205 razy. Ale nic straconego. Jest jeszcze trochę czasu – wystarczy się zmobilizować, zarejestrować i codziennie oddawać głos. Zachęcamy do aktywnego „budowania” placów zabaw w naszym regionie!

plac

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tom
Tom
12 lat temu

WOlka Grodziska plac przed szkola zrobcie cos na podkarpaciu bo tu nie ma nic

nikola22
nikola22
12 lat temu

😀 😀 😀 😀 😀 😆 😆 😆 😆 😆 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 8) 8) 8) 8) 8) 8) 😐 😐 😐 😐 😐 😐 :-* :-* :-* :-* :-* :-* 😳 😳 😳 😳 😳 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 😥 😥 😥 😥 😥 😮 😮 😮 😮 😮 😕 -? 😕 😕 😕 😡 😡 😡 😡 😡 😮 😮 😮 😮 😮 :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz 😛 :zzz 😛 😛 😛 😛 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: quote name=”Bartłomiej”]Czemu pominęliście gminę Klucze? Tak się składa, że też bierze udział w konkursie…[/quote]
[quote name=”Bartłomiej”]Czemu pominęliście gminę Klucze? Tak się składa, że też bierze udział w konkursie…[/quote]

bartex9
bartex9
12 lat temu

Czemu pominęliście gminę Klucze? Tak się składa, że też bierze udział w konkursie…