medale2

Dnia 21.01.12 na hali UKS–u Brzeszcze odbyły się Halowe Mistrzostwa Małopolski Juniorów w Lekkiej Atletyce, na których zawodnicy MUKS „Ilkus” Olkusz kontynuując sezon startów halowych osiągają rekordy życiowe i  obiecujące wyniki.

W kategorii juniorów starszych srebrny medal w pchnięciu kulą wywalczyła Milena Hamerlik (8,53 m). Brązowy medal w skoku w dal zdobył Michał Danecki (4,95 m).

Juniorka młodsza Aleksandra Krężel otrzymała brąz w biegu na 60 m (8,49 s) i zajęła czwarte miejsce w skoku w dal (4.30 m).  W tej samej kategorii wiekowej brąz zdobyła Agnieszka Duraj w pchnięciu kulą (9,95 m). Magdalena Tokarczyk w biegu na 60 m uzyskała czas 9.54 s (ósme miejsce), a , Dominika Tyliba w pchnięciu kula zajęła szóste miejsce (7.56 m).

Z grupy trenerów Barbary i Krzysztofa Borawskich startowała również Jaśmina Wolczyńska w biegu na 60 m (8.99 s) i skoku w dal (4.01 m).