hotspot_sala

Wokół Centrum Kultury Promocji i Informacji w Wolbromiu od 9 sierpnia wszyscy chętni mogą korzystać z otwartego, bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu opartego na standardzie WiFi. To już drugie takie miejsce w tym mieście. Cztery lata wcześniej w obrębie rynku powstała pierwsza strefa darmowego dostępu do sieci o nazwie WOLfi. Najnowszy projekt nowego dyrektora ośrodka kultury Piotra Gamrota ma na celu przyciągnięcie kolejnej grupy młodzieży. W najbliższym czasie planowane jest rozszerzenie hotspota na salę lustrzaną, gdzie chętni, niezależnie od aury, mogliby w komfortowych warunkach korzystać z dobrodziejstw Internetu.hotspot_ck

Oba hotspoty w Wolbromiu zostały zainstalowane i obsługiwane są przez firmę Interkonekt – jednego z dostawców internetu na terenie gminy Wolbrom. Zarówno w rynku jak i w okolicach Centrum Kultury gmina nie poniosła ani nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Zdaniem dyrektora Piotra Gamrota hotspot został zrealizowany w ramach wymiany marketingowej. – Firma zainwestowała w sprzęt i obsługę, my reklamujemy firmę – tłumaczy. – To również dodatkowy sposób reklamy Centrum Kultury, bowiem po zalogowaniu użytkownikowi wyświetli się w pierwszej kolejności baner naszej najbliższej imprezy. W ten sposób chcemy trafiać z ofertą do jeszcze szerszego grona odbiorców – dodaje.

Firma Interkonekt zapewnia, że zasięg nowego hotspota obejmuje cały rozległy teren rekreacyjny wokół budynku Centrum Kultury. Zasięg oddziaływania wolbromskiego ośrodka kultury poprzez wprowadzanie w życie kolejnych, bez wątpienia trafionych, projektów nowego dyrektora tej placówki przekroczył już granice gminy i zatacza coraz szersze kręgi. Z całą pewnością bezpłatny dostęp do internetu w obrębie CKPiI wzbogaca jego ofertę.

20
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
20 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
InternautkaRatownikmama34Saramaurycy7 Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Internautka
Internautka

tak, tak my też, my też chcemy darmowy Internet na basenie i przy zalewie i w parku i na Nerce itd itd – Rob206 do roboty!!!!! przeciez to…………… takie………….. nic 😥
więc zamiast piep…yć bez sensu zrób wreszcie coś pożytecznego GRATIS!

Ratownik
Ratownik

[quote name=”Ratownik”]Ocalone szkoły, w których być może ktoś z twoich znajomych pracuje albo się uczy, utrącone finansowanie prywatnego bloku z publicznych pieniędzy, zrobienie porządku na targowisku, no i oczywiście chodniki załatwione przez Gadkową. Całkiem nieźle jak na 5 miesięcy działania grupki zapaleńców/ społeczników, którzy lokalna polityką zajmują się „po godzinach” w przeciwieństwie do władzuchny. Tak trzymać moi mili odważni i nie dać się forumowym i nie tylko zaklinaczom rzeczywistości. Prawda obroni się sama.[/quote]Temat tego artykułu przypomina jak żywo informację sprzed kliku miesięcy o malowaniu pasów na ul. Krakowskiej. Sukces jaki by nie był musi być odpowiednio przedstawiony.[/quote] Takie bzdury napisał… Czytaj więcej »

Ratownik
Ratownik

Ocalone szkoły, w których być może ktoś z twoich znajomych pracuje albo się uczy, utrącone finansowanie prywatnego bloku z publicznych pieniędzy, zrobienie porządku na targowisku, no i oczywiście chodniki załatwione przez Gadkową. Całkiem nieźle jak na 5 miesięcy działania grupki zapaleńców/ społeczników, którzy lokalna polityką zajmują się „po godzinach” w przeciwieństwie do władzuchny. Tak trzymać moi mili odważni i nie dać się forumowym i nie tylko zaklinaczom rzeczywistości. Prawda obroni się sama.[/quote]Temat tego artykułu przypomina jak żywo informację sprzed kliku miesięcy o malowaniu pasów na ul. Krakowskiej. Sukces jaki by nie był musi być odpowiednio przedstawiony.[/quote]Chciałbym cię poznać i zobaczyć… Czytaj więcej »

mama34
mama34

A ciebie Rob206 szlag trafia, że nie wszystko idzie po twojej mysli i nie możesz z zasady wszystko skrytykować. Taka twoja mentalność mówic tylko źle i już, a dlaczego nie chwlić czegoś co zwyczajnie jest dobre. Czy swoje dziecko też tak wychowujesz czyli stosujesz same nagany?

Rob206
Rob206

[quote name=”Młoda”] Szkoda, że każdą radość, coś pożytecznego dla mieszkańców Wolbromia[/quote] Rzeczywiście, społeczeńswto Wolbromia nie jest wymagające. Jeden hotspot i wszyscy zadowoleni. [quote name=”Młoda”]Może wreszci zrobią coś dobrego dla miasta! [/quote]Ocalone szkoły, w których być może ktoś z twoich znajomych pracuje albo się uczy, utrącone finansowanie prywatnego bloku z publicznych pieniędzy, zrobienie porządku na targowisku, no i oczywiście chodniki załatwione przez Gadkową. Całkiem nieźle jak na 5 miesięcy działania grupki zapaleńców/ społeczników, którzy lokalna polityką zajmują się „po godzinach” w przeciwieństwie do władzuchny. Tak trzymać moi mili odważni i nie dać się forumowym i nie tylko zaklinaczom rzeczywistości. Prawda obroni… Czytaj więcej »

Sara
Sara

A mnie najbardziej denerwuje, gdy odchodzi sie od tematu artykułu i wprowadza wszędzie politykierstwo! Jest to dobre dla mieszkańców – szczególnie młodych??? I chwała im za to!!!!!!!!!!!

maurycy7
maurycy7

Widzę, że jest coraz liczniejsze grono osób które gdy słyszy GRUPKA ZAPALEŃCÓW 😆 😥 ma odruch wymiotny – bo to nie grupka działaczy a………….. szkoda gadać!

starszy
starszy

Stara – wraca stare! W koło Macieju to samo – grupka zapaleńców 😮 strach sie bać 😮

stara
stara

[quote name=”Młoda”] A ja się bardzo, ale to bardzo cieszę z tego i moi znajomi również[/quote] No myślę. Według moich szacunków to tych znajomych jest dokładnie 3702. [quote name=”Młoda”] Szkoda, że każdą radość, coś pożytecznego dla mieszkańców Wolbromia[/quote] Rzeczywiście, społeczeńswto Wolbromia nie jest wymagające. Jeden hotspot i wszyscy zadowoleni. [quote name=”Młoda”]Może wreszci zrobią coś dobrego dla miasta! [/quote]Ocalone szkoły, w których być może ktoś z twoich znajomych pracuje albo się uczy, utrącone finansowanie prywatnego bloku z publicznych pieniędzy, zrobienie porządku na targowisku, no i oczywiście chodniki załatwione przez Gadkową. Całkiem nieźle jak na 5 miesięcy działania grupki zapaleńców/ społeczników, którzy… Czytaj więcej »

AdamZielnik
AdamZielnik

PS. Ciekawe kiedy „spuszczą” Piotrka. Popelnil najcięższą zbrodnię, jakiej można dopuścić się w tej gminie, zbrodnię SKUTECZNOŚCI, a tutaj tego się nie wybacza.

AdamZielnik
AdamZielnik

[quote name=”Młoda”]A ja się bardzo, ale to bardzo cieszę z tego i moi znajomi również. [/quote]Ja też bardzo, ale to bardzo się cieszę z tego. Szczerze. I po raz kolejny przekonuję się, że wszystko zależy od czlowieka. Zmienil się czlowiek i MDK zmienil się nie do poznania, z dnia na dzień. Wydawaloby się niemożliwe, a jednak. Z dnia na dzień. Wystraczy wizja, pomysl, żelazna konsekwencja i można góry przenosić. A ile bylo stękania i gadania, że bez doświadczenia, bez wyksztalcenia, bez konkursu, o wspomnieniach z przeszlości już nie piszę. I co? Gościu pokazal że można, że się da. Więc wyobraź… Czytaj więcej »

Lukasz
Lukasz

[quote name=”Rob206″][quote name=”Młoda”]A ja się bardzo, ale to bardzo cieszę z tego i moi znajomi również. Szkoda, że każdą radość, coś pożytecznego dla mieszkańców Wolbromia grupka wiecznych malkontentów krytykuje. Może wreszci zrobią coś dobrego dla miasta! Mam nieodparte wrażenie, i nie tylko ja, że piszą tutaj wciąż niepogodzeni z przegrana wyborczą. Jak długo jeszcze będą lizac niezagojone rany?[/quote]Wiele firm świadczy nieodpłatnie usługi dostępu do internetu dla placówek gminnych jak szkoły, przedszkola itp. ale widzę, że na stronach UMiGu promowana jest od kilku lat jedna. A sprawa przetargów na usługi dla gminy to inny temat i myślę, że w tej kadencji… Czytaj więcej »

Rob206
Rob206

[quote name=”Młoda”]A ja się bardzo, ale to bardzo cieszę z tego i moi znajomi również. Szkoda, że każdą radość, coś pożytecznego dla mieszkańców Wolbromia grupka wiecznych malkontentów krytykuje. Może wreszci zrobią coś dobrego dla miasta! Mam nieodparte wrażenie, i nie tylko ja, że piszą tutaj wciąż niepogodzeni z przegrana wyborczą. Jak długo jeszcze będą lizac niezagojone rany?[/quote]Wiele firm świadczy nieodpłatnie usługi dostępu do internetu dla placówek gminnych jak szkoły, przedszkola itp. ale widzę, że na stronach UMiGu promowana jest od kilku lat jedna. A sprawa przetargów na usługi dla gminy to inny temat i myślę, że w tej kadencji radni… Czytaj więcej »

Młoda
Młoda

A ja się bardzo, ale to bardzo cieszę z tego i moi znajomi również. Szkoda, że każdą radość, coś pożytecznego dla mieszkańców Wolbromia grupka wiecznych malkontentów krytykuje. Może wreszci zrobią coś dobrego dla miasta! Mam nieodparte wrażenie, i nie tylko ja, że piszą tutaj wciąż niepogodzeni z przegrana wyborczą. Jak długo jeszcze będą lizac niezagojone rany?

Wolbromiok
Wolbromiok

W Wolbromiu chyba na wszystko „nie potrzebne są przetargi”

frodo
frodo

[quote name=”Provider”][quote name=”Adi”][quote name=”Wolbromianin”]Kolejny jedyny słuszny wykonawca usług na rzecz miasta. Pewnie w ramach robót dodatkowych przy modernizacji CK odkuł się na parę lat „darmowego” internetu..[/quote] Daj przykład co ta firma robiła przy modernizacji CK ? Takich ludzi jak ty rzuczających takie pomówienia powinno się ścigać z urzędu, a w tym przypadku mam nadzieję że pomówiona firma dobierze Ci się do tyłka. Nie ma anonimowych ludzi w sieci – na szczęście.[/quote]Firma robiła monitoring, jeżeli można to nazwać monitoringiem oczywiście jako podwykonawca. Poza tym jest dostawcą intenetu dla UMiG a przetargu na takie usługi nie widziałem a chętnie bym w nim… Czytaj więcej »

Mona
Mona

[quote name=”Provider”][quote name=”Adi”][quote name=”Wolbromianin”]Kolejny jedyny słuszny wykonawca usług na rzecz miasta. Pewnie w ramach robót dodatkowych przy modernizacji CK odkuł się na parę lat „darmowego” internetu..[/quote] Firma robiła monitoring, jeżeli można to nazwać monitoringiem oczywiście jako podwykonawca. Poza tym jest dostawcą intenetu dla UMiG a przetargu na takie usługi nie widziałem a chętnie bym w nim wystartował.[/quote] Jeżeli podaje się takie informacje, to najpierw trzeba je sprawdzić, a potem jeżeli są prawdziwe – mieć odwagę się pod nimi podpisać. Nie zastanawiasz się nad konsekwencjami takiego szkalowania. Bardzo mnie ciekawi jakim masz cel w niszczeniu dobrego imienia tej czy innej firmy.… Czytaj więcej »

Provider
Provider

[quote name=”Adi”][quote name=”Wolbromianin”]Kolejny jedyny słuszny wykonawca usług na rzecz miasta. Pewnie w ramach robót dodatkowych przy modernizacji CK odkuł się na parę lat „darmowego” internetu..[/quote]

Daj przykład co ta firma robiła przy modernizacji CK ? Takich ludzi jak ty rzuczających takie pomówienia powinno się ścigać z urzędu, a w tym przypadku mam nadzieję że pomówiona firma dobierze Ci się do tyłka. Nie ma anonimowych ludzi w sieci – na szczęście.[/quote]
Firma robiła monitoring, jeżeli można to nazwać monitoringiem oczywiście jako podwykonawca. Poza tym jest dostawcą intenetu dla UMiG a przetargu na takie usługi nie widziałem a chętnie bym w nim wystartował.

Adi
Adi

[quote name=”Wolbromianin”]Kolejny jedyny słuszny wykonawca usług na rzecz miasta. Pewnie w ramach robót dodatkowych przy modernizacji CK odkuł się na parę lat „darmowego” internetu..[/quote]

Daj przykład co ta firma robiła przy modernizacji CK ? Takich ludzi jak ty rzuczających takie pomówienia powinno się ścigać z urzędu, a w tym przypadku mam nadzieję że pomówiona firma dobierze Ci się do tyłka. Nie ma anonimowych ludzi w sieci – na szczęście.

Wolbromianin
Wolbromianin

Kolejny jedyny słuszny wykonawca usług na rzecz miasta. Pewnie w ramach robót dodatkowych przy modernizacji CK odkuł się na parę lat „darmowego” internetu..