targi weselne

Artykuł sponsorowany

Już 23. listopada 2014 roku, w niedzielę będzie można wziąć udział w trzecich Jurajskich Targach Weselnych. W stylowych wnętrzach sali weselnej przy ulicy Gwarków 2c w Olkuszu odbędą się największe targi imprez okolicznościowych w tym rejonie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

 

Narzeczeni podczas organizacji ślubu i wesela, szukają firm z bliskiego sobie otoczenia. Potwierdza to doświadczenie organizatorów zdobywane przez szesnaście edycji targów na Śląsku i w Małopolsce. Targi Weselne w sali weselnej przy Gwarków 2c, będą prezentacją firm z regionu Jury oraz panujących obecnie trendów w usługach ślubno-weselnych.

III Jurajskie Targi Weselne są również dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących imprezy okolicznościowe – wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz nawiązanie współpracy w świetnej atmosferze.

Głównym atutem wydarzenia jest swojska atmosfera imprezy weselnej, panująca podczas targów. Występy zespołów na żywo to tylko część atrakcji do zobaczenia tylko na targach. Ponadto, będzie można spróbować wykwintnych potraw oraz deserów z weselnego menu, przejrzeć liczne projekty graficzne zaproszeń oraz wybrać niesamowity samochód do ślubu.

Zapraszamy przedstawicieli firm z okolic Olkusza oraz narzeczonych do udziału w trzeciej edycji Jurajskich Targów Weselnych. Targi organizowane przez agencję Bimage.pl są doskonałą szansą na zaprezentowanie i poznanie firm z branży weselnej.
Jest to też miejsce, gdzie przyszli nowożeńcy, mogą w jednym miejscu załatwić wiele spraw związanych z weselem.
Organizatorem Jurajskich Targów Weselnych jest agencja Bimage.pl z Olkusza, specjalizująca się w produkcji targów, wydarzeń, filmów oraz kampanii reklamowych event&net&film.

Partnerem Głównym jest sala weselna przy ulicy Gwarków 2c. Sponsorem Głównym jest film-wesele.pl

Kontakt:

www.facebook.com/Weselne

www.olkusz-wesele.pl

https://plus.google.com/104733938231300098033/posts

info@targi-wesele.pl

tel. 601 58 11 98

Bimage.pl

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze