Olkusz

Czuwanie nad bezpieczeństwem wszystkich użytkowników dróg jest priorytetem policjantów ruchu drogowego. Kierowcy, którzy łamią przepisy i jeżdżą z nadmierną prędkością, ponoszą surowe konsekwencje takich zachowań.

W piątek (05.04. br.) policjanci z olkuskiej drogówki kontrolowali prędkość, z jaką poruszają się kierowcy na drodze krajowej nr 94 w Olkuszu. W trakcie jednego z pomiarów okazało się, że kierowca audi znacznie przekroczył prędkość. Urządzenie wykazało, że młody kierowca jechał z prędkością 112 km/h, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem 23-letni kierowca audi został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych oraz 14 punktami karnych. 

Policjanci apelują do kierowców o rozsądek, przypominając im o bezpiecznej jeździe i ograniczeniu prędkości na drogach. Głównie z tej to przyczyny dochodzi do największej liczby kolizji i wypadków drogowych. Dlatego też policjanci ruchu drogowego, w każdym przypadku, reagują na zachowania kierowców, którzy łamią przepisy w ruchu drogowym.

KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze