1

Nawet kapryśna pogoda nie przeszkodziła w wyśmienitej zabawie w Zedermanie. Mieszkańcy i zaproszeni goście wspólnie powitali lato na Festynie Rodzinnym. Patronat medialny nad imprezą sprawował „Przegląd Olkuski”.

2
Wszystkich uczestników powitali sołtys Sabina Gęgotek oraz olkuski burmistrz Roman Piaśnik. Tradycyjnie imprezę rozpoczęto od części artystycznej. Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się maluchy z Przedszkola w Zedermanie, a ich występ był gorąco oklaskiwany przez publiczność. Nie mniejszy aplauz wzbudzili uczniowie miejscowej szkoły podstawowej, przedstawiając wokalno – taneczny program „Moja rodzina to zgrana drużyna”.

4

Podczas kilku godzin wyśmienitej zabawy dzieci bawiły się na dmuchanym zamku i gokartach, brały też udział w strażackich konkursach. O efektowne „makijaże”, czyli malowanie twarzy zadbały uczennice olkuskiego Zespołu Szkół nr 4 w Olkuszu.

3
Dorośli natomiast ochoczo ruszyli na parkiet przy dźwiękach zespołu „Format”. Dla wszystkich przygotowano wiejskie stoisko z kiełbaskami z grilla, chlebem ze smalcem i ciastem. Imprezę zwieńczyła zabawa taneczna z zespołem „Amor”.
Organizatorzy, sołtys i rada sołecka z OSP Zederman już dziś zapraszają na kolejny festyn „Pożegnanie lata”.

{joomplu:77478}{joomplu:77456}{joomplu:77445}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze