Olkusz

3 osoby zostały ranne w wypadku drogowym, do którego doszło w ubiegłą sobotę w miejscowości Kogutek niedaleko Olkusza. Kierowca audi zderzył się czołowo z oplem.

W sobotę (5.12.br.) około godziny 7.10 na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Kogutek doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący audi jadąc z Olkusza w kierunku Krakowa, zauważył jak do ruchu z zatoczki autobusowej włącza się volkswagen. Chcąc uniknąć zderzenia z tym pojazdem, kierowca audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego Opla Zafirę.  Do szpitala zostali przewiezieni: kierowca opla i jego pasażer oraz kierowca audi. Doznali oni m.in. urazów kręgosłupa i klatki piersiowej. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

Utrudnienia na drodze trwały półtorej godziny. Wyznaczono objazd przez miejscowość Zimnodół. Na miejscu przeprowadzono oględziny z udziałem technika kryminalistyki. Policjanci będą  szczegółowo  wyjaśniać dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
Dawid Petrus Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dawid Petrus
Dawid Petrus

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890