W dniu 30 czerwca 2020 r. działacze i sympatycy partii politycznych oraz Komitetu Obrony Demokracji podpisali uroczystą deklarację założycielską Olkuskiego Społecznego Komitetu Poparcia Rafała Trzaskowskiego. Wszystko w związku z II turą wyborów prezydenckich, która odbędzie się 12 lipca.

Treść deklaracji brzmi: „My Mieszkańcy Ziemi Olkuskiej, zarówno należący do różnych ugrupowań politycznych, stowarzyszeń i organizacji, jak i niezrzeszeni, zatroskani o przyszłość polskiej demokracji. Tworzący na terenie Powiatu Olkuskiego Komitety prodemokratycznych Kandydatów w Wyborach Prezydenckich, deklarujemy poparcie przed II turą Rafała Trzaskowskiego. Członkowie Olkuskiego Społecznego Komitetu Poparcia Rafała Trzaskowskiego deklarują podjęcie i wspieranie wszelkich możliwych, zgodnych z obowiązującym prawem inicjatyw na rzecz sukcesu Kandydata w najbliższych wyborach.”

Deklarację podpisali: Piotr Grabarczyk i Miłosz Pałka – Przewodniczący i Wiceprzewodniczący lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej; Roman Kwaśniewski i Andrzej Osuch – szefowie Nowoczesnej w naszym powiecie, Magdalena Kubańska – Wiceprzewodnicząca rady powiatowej SLD, Grzegorz Tomsia – Przewodniczący PSL w Olkuszu oraz Grzegorz Wiśniowski – Przewodniczący Komitetu Obrony Demokracji w naszym mieście.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o