paragraf-blacha

Policja szuka sprawcy uszkodzenia samochodu  zaparkowanego  przy  sklepie Carrefour. Zdarzenie miało miejsce  11 grudnia 2014 roku,  około godziny 16.00.

Uszkodzona została wówczas przednia lampa i tablica rejestracyjna  oraz zderzak w samochodzie marki peugeot. Świadkowie lub osoby posiadające jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt z prowadząca postepowanie, nr tel. 32 6478235 lub 997.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PXT
PXT
9 lat temu

[quote name=”DP”]Sprawco, jeżeli przeczytałeś ten komunikat zgłoś się na policję. :D[/quote]
Pod rygorem skucia w kajdanki i doprowadzenia za pomocą środków przymusu bezpośredniego w którym nasi funkcjonariusze są doskonale przeszkoleni w ekipach czteroosobowych w kooperacji ze strażą miejską, czyli na każdą kończynę sprawcy przypada jeden mundurowy, więc stawianie oporu nie ma sensu. W przeciwnym razie jest więc możliwość wyłamania kończyn i postawienie dodatkowego zarzutu naruszenia nietykalności, napaści na funkcjonariuszy za co grożą surowsze sankcje. Tak więc w interesie wszelkich podejrzanych obywateli jest dobrowolne zgłoszenie się właściwego sprawcy,

DP
DP
9 lat temu

Sprawco, jeżeli przeczytałeś ten komunikat zgłoś się na policję. 😀

@
@
9 lat temu

Jak zgłaszasz na policję szkodę to najlepiej z załącznikiem w postaci dowodów rzeczowych na tacy a najlepiej filmik np z komórki, ale wyraźnie nagrany w fuul HD. Zalecane żeby sprawca na filmiku się przedstawił i podał adres i imiona rodziców. Ale broń Boże jakbyś miał coś przeciwko jakiemuś funkcjonariuszowi, wtedy nawet najlepszy dowód staje się nielegalny i możesz ponieść poważne konsekwencje w najlepszym przypadku finansowe i to wysokie.

ja
ja
9 lat temu

Podobnie u mnie,jak zgłosiłem okradzenie samochodu to policjant zapytał kogo podejrzewam. Jakbym kogoś podejrzewał to bym sam obił mordę a nie szedł z tym na policje.Parking należy do Cerfeura i to ochrona marketu powinna dbać o porządek i bezpieczeństwo na parkingu a nie tylko pilnowac kto stoi na kopercie.

PXT
PXT
9 lat temu

Ciesz się, że nie postawiono Ci zarzutów, że np chcesz wyłudzić odszkodowanie i nie wskazano Ciebie jako sprawcy. Powinieneś być szczęśliwy że wyszedłeś z tego zgłaszania bez szwanku. Gdyby akurat komuś bardzo zależało uzupełnić sobie brakujących wyników wykrywalności byłoby mu raczej obojętne kto jest sprawcą. A żeś się akurat napatoczył? Kto wie jak by się to dla Ciebie mogło skończyć.

ixi
ixi
9 lat temu

Ciekawe komu uszkodzono ten samochód księdzu,czy policjantowi że tak się policja stara wyjaśnić tę sprawę.Jak mi uszkodzono samochód i poszedłem to zgłosić na policję,dyżurny zapytał mnie czy wiem kto to zrobił,odpowiedziałem że nie mam pojęcia popatrzył na mnie z politowaniem i się roześmiał, jak gdybym mu powiedział że na parkingu wylądowało UFO.Usłyszałem że nie są jasnowidzami,i tak nikogo nie znajdą a umorzenie za 2 tyg już będą pisać,tak żebym tego nawet nie zgłaszał bo szkoda zachodu.A dlaczego tu apel policji?.Czy wszyscy nie są równi wobec prawa,chyba jednak nie.Pozdrawiam………… 🙁