Powiat

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu rozstrzygnęła konkurs „Bezpieczny Internet – Działajmy Razem”, skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu olkuskiego.

Konkurs pn. „Bezpieczny Internet – Działajmy Razem” skierowany był do uczniów klas I-III wszystkich szkół podstawowych z powiatu olkuskiego i rozpatrywany był w trzech kategoriach wiekowych. Uczniowie wykonywali plakat formatu A4, bądź A3 dowolną techniką, która propagowała bezpieczne zachowania młodych ludzi w Internecie. Prace były dostarczane do Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu przy ulicy Jana Pawła II 32, do dnia 15 lutego 2021 r.

Prace laureatów  charakteryzowały się dużą różnorodnością i ciekawymi pomysłami.  Pod uwagę jury konkursu brało przede wszystkim samodzielność prac, staranność i pomysłowość. Komisja przyznała po 3 nagrody w klasach I, II, III oraz  po 10 wyróżnień w tych trzech grupach wiekowych. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody rzeczowe. Każde dziecko, którego praca została nadesłana do komendy, otrzyma dyplom oraz symboliczny upominek. Z uwagi na sytuację związana z Covid-19 nagrody zostaną przekazane i wręczone dyrektorom szkół w późniejszym terminie. 

Zwycięskie prace zostaną wykorzystane jako materiały edukacyjne. Będą prezentowane również podczas różnego rodzaju spotkań, a także na stronach internetowych Policji oraz w mediach społecznościowych. – Wszystkim szkołom, które tak licznie wzięły udział w naszym konkursie, nauczycielom a przede wszystkim uczniom dziękujemy za uczestnictwo i wielkie zaangażowanie – komentują przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze