Włamanie do mieszkania

Pomiędzy 3 a 5 lipca br. włamano się do mieszkania na ul. Reja w Olkuszu. Sprawca po wyłamaniu zamków w drzwiach ukradł z wnętrza mieszkania dokumenty oraz klucze od samochodu. Sprawą zajęli się olkuscy policjanci.

Włamanie do pomieszczenia gospodarczego

Na 150 złotych oszacował wartość skradzionego mienia mieszkaniec Olkusza, któremu 4 lipca w nocy skradziono „osprzęt” oczka wodnego. Sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego znajdującego się na ul. K. K. Wielkiego w Olkuszu i ukradł m. in. pompkę wodną. Za kradzież z włamaniem można trafić na 10 lat do więzienia.

Zatrzymany z marihuaną

W dniu 8. lipca br. w Olkuszu policjanci patrolówki zatrzymali 21 letniego mieszkańca miejscowości Rudno, u którego w samochodzie i odzieży znaleziono 5 gram suszu marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Zatrzymany z kradzionym rowerem

6 lipca 2012 roku w Olkuszu na ul. Króla Kazimierza Wielkiego tuż po północy policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który w stanie nietrzeźwości prowadził rower. Okazało się, iż rower został skradziony w 2006 roku w Krakowie. Sprawę prowadzi olkuska dochodzeniówka.
   
Zatrzymany sprawca rozboju
9 lipca 2012 roku policjanci z Komisariatu Policji w Kluczach zatrzymali 19-letniego mieszkańca Jaroszowca, który używając przemocy doprowadził do stanu bezbronności 27-latka (również mieszkańca tej miejscowości),a następnie skradł mu telefon komórkowy i zegarek.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze