kronika policyjna

Olkusz. Skradziono torebkę
Mieszkanka Olkusza powiadomiła Policję o kradzieży torebki. Do zdarzenia doszło 7 października 2017 roku na terenie jednego z supermarketów w Olkuszu. Złodziej wykorzystał nieuwagę zaabsorbowanej zakupami kobiety i ukradł jej torebkę. Kobieta straciła m.in. dowód osobisty, pieniądze oraz klucze do mieszkania. Nad sprawą pracują policjanci z komendy.

Wypadek drogowy w Suchej – samochód uderzył w tira
5 października 2017 roku tuż przed godziną 17 na drodze wojewódzkiej nr 794 w miejscowości Sucha samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Ranna w wypadku została 42-letnia mieszkanka Skały. Jak wstępnie ustalono kierująca fiatem punto, najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem i na łuku drogi, zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z samochodem ciężarowym. Ranna kobieta została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Szpitala w Krakowie. Na miejscu obecny był technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady, wykonał szkic sytuacyjny i zrobił zdjęcia. Policjanci z olkuskiej komendy będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych i auta dostawczego
12.10.2017 r. około godziny 6:20 na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Sieniczno zderzyły się dwa samochody ciężarowe i samochód dostawczy. Ranna została jedna osoba – kierowca volvo. Jak wstępnie ustalono kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo, 31-letni mieszkaniec Jaworzna, który jechał drogą krajową nr 94 w kierunku Olkusza, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przyczepę samochodu marki Renault Premium a następnie w jadący za tym pojazdem iveco dailly. Kierujący volvo został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Krakowie. Droga krajowa nr 94 była całkowicie zablokowana. Objazd odbywał się przez pobliskie miejscowości. Utrudnienia trwały około 5 godzin.
Na miejscu – oprócz policjantów – obecni byli strażacy. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady i wykonał oględziny miejsca. Policjanci będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego wypadku drogowego.

Olkusz. Kradzież portfela
Dochodzenie w sprawie kradzieży portfela z dokumentami prowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. Do kradzieży doszło 10.10.2017 roku, w busie relacji Olkusz – Braciejówka. Straty poniosła mieszkanka Olkusza.

KPP Olkusz

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze