Pomalował transformator

9 kwietnia. We wczesnych godzinach porannych w Olkuszu na ulicy Wiejskiej olkuscy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca Tczewa, który pomalował ścianę budynku transformatora. Mężczyzna odpowie za zniszczenie mienia.

Wjechał w drzewo

10 kwietnia. Przed godziną 13. w Bukownie na ulicy Bukowskiej kierujący samochodem skoda octavia mieszkaniec Krakowa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku dwoje pasażerów skody odniosło obrażenia i trafiło do Szpitala Miejskiego w Jaworznie.

Traktorem na podwójnym gazie

11 kwietnia. W Hutkach na ulicy Jurajskiej policjanci Patrolu Komisariatu Policji w Bukownie zatrzymali 46- letniego kierowcę ciągnika rolniczego, który był nietrzeźwy (we krwi miał około promila alkoholu). Ponadto mężczyzna nie zastosował się do wyroku Sądu Rejonowego w Olkuszu, który zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zdesperowany mężczyzna zaproponował również policjantom łapówkę. Teraz odpowie za popełnienie trzech przestępstw- kierowania w stanie nietrzeźwym, niestosowania się do wyroku sądu oraz usiłowania przekupienia funkcjonariuszy. Traktorzysta został zatrzymany w policyjnym areszcie olkuskiej komendy.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o