miss2011

Już 3. maja o godz. 17 w wolbromskim Centrum Kultury Promocji i Informacji odbędzie się koncert finałowy wyborów Miss Ziemi Olkuskiej 2011 w ramach ogólnopolskiego konkursu piękności Miss Polonia 2011. Swoje wdzięki zaprezentuje dziesięć dziewcząt z powiatu olkuskiego w wieku od 16 do 19 lat.

Kandydatki zobaczymy w strojach wieczorowych, dwóch kolekcjach projektantów z krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru oraz w stylizacjach własnych. Dziewczęta  będą walczyć o tytuł Miss Ziemi Olkuskiej, pierwszej i drugiej Wicemiss, Miss Publiczności oraz Miss Internetu. Nasi czytelnicy wybiorą również Miss „Przeglądu Olkuskiego”. Oprócz koron i tytułów każda z laureatek otrzyma atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dziewczyna, która decyzją kilkuosobowego jury, zdobędzie koronę tej najpiękniejszej, będzie reprezentowała powiat olkuski w kolejnym etapie eliminacji Miss Polonia 2011. Czytelnicy „Przeglądu Olkuskiego” mogą głosować na swoją kandydatkę do 27. kwietnia za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie www.przeglad.olkuski.pl lub przy pomocy kuponu w papierowej wersji naszej gazety. Dla trzech wylosowanych osób przygotowaliśmy darmowe wejściówki na koncert finałowy oraz nagrody niespodzianki. Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z kandydatkami biorącymi udział w tegorocznej edycji konkursu Miss Ziemi Olkuskiej. Przygotowaliśmy dla Was specjalną galerię zdjęć i film prezentujący dziewczęta.

Kandydatki na Miss Ziemi Olkuskiej 2011
1. Karolina Mucha
Ma 16 lat i pochodzi z Wolbromia. Jest uczennicą Gimnazjum nr 3 w Wolbromiu. Interesuje się śpiewaniem, tańcem, fotografią i modelingiem. Jeżeli zostanie Miss Polonia, to chciałaby poszerzyć swoje umiejętności w modelingu i wspomóc fundacje opiekujące się dziećmi chorymi na białaczkę.
2. Karolina Jedynak
Ma 17 lat i mieszka w Łobzowie. Uczy się w Zespole Szkół w Wolbromiu. Interesuje się sportem. Jeżeli zostanie Miss, to chciałaby kontynuować swoją karierę modelki.
3. Sandra Bąk
Ma 18 lat i mieszka w Gołaczewach. Na co dzień jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego  w Wolbromiu. Lubi taniec. Jako przyszła Miss chciałaby działać na rzecz lokalnej społeczności i pomagać w rozwiązywaniu jej najważniejszych problemów.
4. Julia Kurowska 
18-latka z Poręby Dzierżnej, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Wolbromiu. Jej pasje to jazda konna, kolarstwo górskie, malarstwo i rysunek oraz sport. Będąc Miss Polonia wzięłaby udział w kampanii mającej na celu zapobieganie zabijaniu koni.
5. Paulina Dąbek
Ma 17 lat i pochodzi z Olkusza. Uczy się w Zespole Szkół nr 3 w Olkuszu. Lubi robić zdjęcia, ale  chętnie staje również po drugiej stronie obiektywu. Jako Miss Polonia chciałaby szczególnie zająć się wspomaganiem schronisk dla zwierząt oraz otwierać nowe obiekty pomocy dla tych zwierząt.
6. Sandra Kućmierczyk
Jest 17-letnią wolbromianką. Na co dzień uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Wolbromiu. Pasjonują ją aktorstwo i muzyka. Tytuł Miss Polonia pomógłby jej kontynuować karierę.
7. Marlena Czubak
Ma 16 lat i mieszka w Zarzeczu. Uczy się w Gimnazjum w Gołaczewach. Interesują ją: sport, muzyka i taniec. Wygrana w konkursie dałaby jej możliwość dalszego udziału w konkursach.
8. Martyna Baldy 
16-latka z Chrząstowic, uczennica Gimnazjum w Gołaczewach. Interesują ją: muzyka, turystyka i sport. Jako Miss chciałaby założyć schronisko dla bezdomnych i niechcianych zwierząt.
9. Wioletta Mosur
Ma 18 lat i mieszka w Wolbromiu. Jest uczennicą Zespołu Szkół nr 3 w Olkuszu. Jej hobby to: taniec, moda i muzyka. W przyszłości chciałaby zostać psychologiem. Jako przyszła Miss mogłaby  pomagać ludziom i bezdomnym zwierzętom.
10. Justyna Kałużna
Ma 19 lat i jest rodowitą olkuszanką. Uczy się w Zespole Szkół nr 4 w Olkuszu. Jej pasjami są taniec i gimnastyka. Jako Miss chciałaby zajmować się dziećmi cierpiącymi na choroby onkologiczne, żeby nie myślały o chorobie.
fot.: Łukasz Dwornik

{jform=23} {jcomments off}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze