Napadli i chcieli okraść
8 lipca. Policjanci zatrzymali 31- letniego olkuszanina i 21- letniego mieszkańca Niesułowic, którzy na ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu pobili mieszkańca miasta, a następnie usiłowali mu ukraść motorower.
Motorowerem pod auto
9 lipca. Nastolatek został ranny w wypadku,jaki miał miejsce na drodze w Kosmolowie. Do zdarzenia doszło, gdy kierujący motorowerem 17- letni mieszkaniec Zadola Kosmolowskiego, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, zderzył się z samochodem hyundai, który prowadził 19- letni olkuszanin. Obaj kierujący byli trzeźwi. 17- latek odniósł obrażenia w postaci złamania kciuka, stopy i trafił do szpitala. Trwa ustalanie przyczyn wypadku, w chwili obecnej nie wiadomo, kto zawinił.

Skok do garażu i do auta
11 lipca. W miejscowości Podgrabie złodziej,  po uprzednim włamaniu się do garażu, a następnie do mercedesa, ukradł elektronarzędzia o łącznej wartości 20 tysięcy złotych. Przedmioty należały do olkuszanina.
Trefne używki
13 lipca. Funkcjonariusze olkuskiej policji wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego z Krakowa zabezpieczyli na targowisku przy ulicy Sławkowskiej 7600 sztuk papierosów oraz trzy litry cieczy o zapachu alkoholu bez polskich znaków akcyzy, które rozprowadzał obywatel Armenii.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze