Czterech młodych olkuszan zostało zatrzymanych w związku z napadem na innego mieszkańca, którego dopuścili się w ostatni weekend wakacji. Mężczyźni w wieku od 18 do 21 lat brutalnie napadli na na 19-latka. Policjanci wydziału kryminalnego ustalili już tożsamość wszystkich napastników i zatrzymali ich.

 

– Zdarzenie miało miejsce 30 sierpnia 2013 roku w godzinach wieczornych w Olkuszu na ulicy Orzeszkowej. Sprawcy to mieszkańcy Olkusza w wieku 18, 20 i 21 lat. Trzem mężczyznom przedstawiono zarzuty pozbawienia wolności olkuszaninowi i kierowania do niego gróźb. Czwarty z nich, 20-latek, odpowie również za rozbój, bowiem doprowadził pokrzywdzonego do stanu bezbronności oraz ukradł mu telefon i pieniądze – informuje nadkom. Agnieszka Fryben, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. Olkuski prokurator rejonowy, który nadzoruje śledztwo w tej sprawie, zdecydował się zastosować wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

11
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
11 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
boryslenafuckHmPytająca Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jam z Olkusza
Jam z Olkusza

A ja bym uciął każdemu gnojkowi łeb, posolił, i na wagę!

Z sąsiedniego bloku
Z sąsiedniego bloku

Znam tego z fotografii, to gnój nie z tej ziemi. Ogolić mu jajka i do ciupy z nim na 25 lat.

oko
oko

Jaki dozór policyjny ?. Guma , ciasne drzwi i 3 miesiące sankcji. A potem najwyższy wymiar za takie przestepstwo. Pobłazanie prowadzi do degradacji zasad społecznych, upadku patriotyzmu oraz lekceważeniem struktur państwoych. .

kpp
kpp

Dozór policyjny? No to bandziory pewnie teraz pozbierać się ze strachu nie mogą i robią w pory na rzadko! Osobliwy wymiar sprawiedliwości mamy – pobicie, kradzież i zastraszanie to dla prokuratury nic nieznacząca drobnica – po prostu nie ma się o co do gości przyczepić. Trzeba poczekać aż kogoś zatłuką, bo wtedy to byłaby sprawa! TVN albo i i RMF, wywiady zdjęcia itede! Ale skoro chłopak przeżył, to po co ślepej Temidzie łeb zawracać.

EVO
EVO

Wystarczy otworzyć Auschwitz i robić to samo co Niemcy. Jestem przekonany, że każdy pro elo kozak po takich powiedzmy 3 miesięcznych torturach i warunkach tam panujących – zastanowiłby się czy warto następnym razem tam wrócić 😆

Dobry i długi bat.
Dobry i długi bat.

Nie Auschwitz, tylko kamieniołomy , chleb ze smalcem i czarna kawa. No i oczywiście BAT.

Pytająca
Pytająca

Kiedy kary będą takie , żeby im się odechciało chcieć? To chyba znani sprawcy z innych rozbojów i pewnie ich wyczyny nie sa pierwszymi. Zaciągnąc to do roboty, żeby zarobilo na suchy chleb. Takie to owoce bezstresowego wychowania.

Hm
Hm

I kto to temu jeść daje? I po co?

fuck
fuck

[quote name=”kpp”]Dozór policyjny? No to bandziory pewnie teraz pozbierać się ze strachu nie mogą i robią w pory na rzadko! Osobliwy wymiar sprawiedliwości mamy – pobicie, kradzież i zastraszanie to dla prokuratury nic nieznacząca drobnica – po prostu nie ma się o co do gości przyczepić. Trzeba poczekać aż kogoś zatłuką, bo wtedy to byłaby sprawa! TVN albo i i RMF, wywiady zdjęcia itede! Ale skoro chłopak przeżył, to po co ślepej Temidzie łeb zawracać.[/quote]

Tak wygląda Państwo miłości Tuska..Przestępcy mogą spać spokojnie bo to jego wyborcy.

lena
lena

niezłe jaja gosc dostal dwa razy w pape i brutalny napad
paranoja
co tydzien na dysce leja sie sto razy gorzej
a ten gosc co dostał to aniołek tez nie jest
zenada

borys
borys

Ten na zdjęciu to niezły model buty ma niczym z cyrku, klaunowi pewnie zapierniczył.