Włamał się do altany

7 listopada włamano się do altany znajdującej się na posesji przy ul. Sikorka w Olkuszu. Sprawca wyłamał drzwi wejściowe i ukradł z wnętrza przewód elektryczny oraz butlę gazową. Postępowanie w tej sprawie prowadzą olkuscy policjanci.

Włamanie do kontenera na odzież

8 listopada na ul. Krasińskiego w Olkuszu, włamano się do kontenera z używaną odzieżą. Sprawca skradł z niego odzież nieustalonej wartości. Sprawą zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

 

Potrącenie pieszego

9 listopada około godziny 22:10, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 z ul. Rabsztyńską w Olkuszu, kierujący samochodem ciężarowym potrącił pieszego. Do zdarzenia doszło w chwili, kiedy mieszkaniec Rodak przechodził przez jezdnię. Pieszy, z obrażeniami czaszki, został przewieziony do Nowego Szpitala w Olkuszu. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny wypadku.
    
Prowadził samochód pomimo zakazu

9 listopada około godziny 11:20 w Kluczach, policjanci z miejscowego komisariatu zatrzymali mieszkańca Chechła, który kierował fordem wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi. Ponadto, w trackie kontroli okazało się, że mężczyzna prowadził samochód w stanie po użyciu alkoholu. W jego organizmie znajdowało się około 0,4 promila alkoholu. Mieszkaniec Chechła wkrótce odpowie za popełnienie wykroczenia oraz przestępstwa. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze