kronika policyjna

Olkusz. Zuchwała kradzież przy paczkomacie
Do zdarzenia doszło 31 maja br. około godziny 22:30 na ulicy Baczyńskiego w Olkuszu. 33-letni mężczyzna przyszedł z kolegą do paczkomatu, po odbiór zamówionych przesyłek. Kiedy wyciągał z paczkomatu przesyłki i układał na podłodze, nagle podbiegł do niego nieznany mężczyzna i ukradł jedną z nich.

Zgłaszający i jego kolega błyskawicznie ruszyli w pościg za rabusiem. Już po chwili złodziej został ujęty, a następnie przekazany w ręce policjantów. Okazał się nim być 30-letni mieszkaniec Olkusza. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Wkrótce odpowie za swój czyn.

Milonki. Jechał bez prawa jazdy i w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 72 kilometry
18-latek podczas kursu na prawo jazdy, zdecydował się jechać samochodem, nie mając do tego uprawnień. W terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 72 kilometry. Wobec mężczyzny policjanci skierowali wniosek do sądu. Nieodpowiedzialnością wykazał się 18-letni mieszkaniec Skały. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego w Milonkach koło Wolbromia. Kierowca volvo pędził drogą wojewódzką nr 794 z prędkością 128 km na godzinę. Zgodnie z przepisami na tym odcinku drogi można jechać najwyżej 50 km na godzinę. Podczas kontroli okazało się, że 18-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem, był w trakcie kursu na prawo jazdy. Jego brawurowa jazda zakończyła się sporządzeniem przez policjantów wniosku do sądu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze