kronika policyjna

Kradzież trakcji kolejowej w Bukownie

14 stycznia 2014 roku dyżurny SOK powiadomił policję, że w bliżej nieokreślonym czasie na odcinku torowiska Bukowno – Jaworzno nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł 550 metrów drutu jezdnego (trakcji). Wartość strat w ustaleniu. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z komisariatu w Bukownie.

Włamanie do domu w Bydlinie

 

14 stycznia 2014 roku w Bydlinie nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do domu, z którego ukradł dwa laptopy o wartości około 2500 zł na szkodę mieszkanki tej miejscowości. Kodeks karny za kradzież z włamaniem przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Wandale uszkodzili 12 samochodów na osiedlu Młodych w Olkuszu

14 stycznia br. około godziny 7.00 olkuska policja otrzymała zgłoszenie o uszkodzeniu kilkunastu samochodów na osiedlu Młodych w Olkuszu. Uszkodzone zostały auta zaparkowane w rejonie ulic: Konopnickiej, Reja, Krasińskiego. Wandale urwali lusterka, w kilku wgnietli karoserię. W jednym pojeździe, astrze, wybili szybę. Trwają poszukiwania sprawców. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Usiłowanie włamania na osiedlu 1000-lecia w Olkuszu. Właściciel mieszkania spłoszył włamywacza

Do próby włamania doszło wczoraj (14.01.2014r.) w godzinach przedpołudniowych w Olkuszu na al. 1000-lecia. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wyłamał zamek w drzwiach wejściowych. Przepłoszony został przez domownika, który był wewnątrz mieszkania. Sprawą zajmują się policjanci z Olkusza.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
MateoOlkusz
MateoOlkusz
8 lat temu

[quote name=”Młody”][quote name=”iwan”]Nic tylko kraść,jak na tak duży obszar w nocy jest 2 policjantów i jeden radiowóz,to można robić co dusza zapragnie,a komendant małopolski policji twierdzi że w razie potrzeby można zadysponować posiłki z olkusza,tylko chłop nie ma zielonego pojęcia ile czasu zajmie dojazd z olkusza np na bór biskupi min 15min a jak dobrze pujdzie 30min.Trzeba być widzieć realia a nie głupoty pociskać ludziom że jest dobrze jeśli chodzi o ilość patroli w nocy.[/quote]

Czy ktoś wie ilu policjantów jest zatrudnionych w powiecie olkuskim ?[/quote]
Lepsze pytanie brzmi: ilu policjantów faktycznie pełni służbę patrolową każdego dnia, czy w Olkuszu jest kilka patroli czy tylko jeden.

Młody
Młody
8 lat temu

[quote name=”iwan”]Nic tylko kraść,jak na tak duży obszar w nocy jest 2 policjantów i jeden radiowóz,to można robić co dusza zapragnie,a komendant małopolski policji twierdzi że w razie potrzeby można zadysponować posiłki z olkusza,tylko chłop nie ma zielonego pojęcia ile czasu zajmie dojazd z olkusza np na bór biskupi min 15min a jak dobrze pujdzie 30min.Trzeba być widzieć realia a nie głupoty pociskać ludziom że jest dobrze jeśli chodzi o ilość patroli w nocy.[/quote]

Czy ktoś wie ilu policjantów jest zatrudnionych w powiecie olkuskim ?

iwan
iwan
8 lat temu

Nic tylko kraść,jak na tak duży obszar w nocy jest 2 policjantów i jeden radiowóz,to można robić co dusza zapragnie,a komendant małopolski policji twierdzi że w razie potrzeby można zadysponować posiłki z olkusza,tylko chłop nie ma zielonego pojęcia ile czasu zajmie dojazd z olkusza np na bór biskupi min 15min a jak dobrze pujdzie 30min.Trzeba być widzieć realia a nie głupoty pociskać ludziom że jest dobrze jeśli chodzi o ilość patroli w nocy.