kronika policyjna

Kradzież telefonu na targowisku w Wolbromiu

12 marca 2014 roku nieustalony do chwili obecnej sprawca na placu targowym w Wolbromiu ukradł telefon komórkowy na szkodę mieszkanki Chrząstowic. Sprawą zajmują się policjanci z Wolbromia.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zniszczył zabytkową kapliczkę w Olkuszu

 

15 marca 2014 roku policjanci zatrzymali mężczyznę, który zdewastował kapliczkę przy ulicy Długiej w Olkuszu. Sprawcą okazał się nietrzeźwy (2,4 promila alkoholu w organizmie) olkuszanin. Policjanci ustalają wysokość strat. 37-letni wandal odpowie za zniszczenie mienia.

Wpadł z amfetaminą. Wcześniej włamał się do seicento i ukradł paliwo

W nocy 15 marca 2014 roku w Olkuszu policjanci patrolówki zatrzymali w pościgu mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Zatrzymanym okazał się 26-letni mieszkaniec Korzkwi. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli u mężczyzny 0,77 gram amfetaminy. Ponieważ od mężczyzny czuć było silną woń benzyny policjanci sprawdzili okoliczne parkingi. Na jednym z nich zauważyli seicento z wyrwanym zamkiem zabezpieczającym wlew paliwa oraz stojący obok samochodu pojemnik ze skradzioną benzyną. 26-latek po kilkunastu godzinach spędzonych w policyjnej izbie zatrzymań usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem oraz posiadania środków psychotropowych.

Potrącenie pieszej w Olkuszu

17 marca 2014 roku w godzinach popołudniowych na ulicy Marcina Biema kierujący seatem potrącił 70-letnią pieszą – mieszkankę Olkusza, która przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Piesza z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Olkuszu. Uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi. Policja ustala okoliczności wypadku.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze