kronika policyjna

Chłopiec potrącony przez auto

14 sierpnia 2014 roku na ulicy Zawierciańskiej w Kluczach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem małoletniego. Kierujący fiatem sedici potrącił dziewięcioletniego chłopca, który nagle wbiegł na jezdnię. Dziewięciolatek z urazem głowy przetransportowany został pogotowiem lotniczym do szpitala w Krakowie. Kierujący fiatem był trzeźwy.

 

Włamanie do …. cukierni w Olkuszu

15 sierpnia 2014 roku nieustalony sprawca włamał się do jednej z olkuskich cukierni. Ukradł pieniądze, laptopa oraz tablet. Policjanci ustalają sprawcę tej kradzieży z włamaniem.

Śmiertelny wypadek motocyklisty

17 sierpnia 2014r. około godz. 20.00 w Bukownie na ulicy Leśnej  36 – letni mieszkaniec Bukowna kierując motocyklem Yamaha zawadził o zaparkowane na poboczu renault. Mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z oplem astrą. W wyniku odniesionych obrażeń, pomimo podjętych działań ratowniczych, 36 – latek zmarł na miejscu. Policjanci wraz z prokuratorem i biegłym sądowym przeprowadzili oględziny miejsca wypadku oraz obu pojazdów. Kierujący oplem był trzeźwy.

Zdarzenie drogowe w Zarzeczu

18 sierpnia 2014 roku około godz. 4.00 w Zarzeczu mieszkaniec Chełma kierujący samochodem dostawczym, podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z citroenem. Kierujący citroenem (zam. Bytom) oraz troje pasażerów trafili do szpitala. Olkuscy policjanci za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mieszkańcowi Chełma zatrzymali prawo jazdy. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze