dni olkusza 2014 plakat

Na ostatni weekend wakacji zaplanowano tegoroczne Dni Olkusza. Organizatorzy przedstawili już ostateczny program tej imprezy plenerowej. Zgodnie z zapowiedziami, gwiazdą wieczoru w niedzielę będzie Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing. W sobotę i niedzielę olkuszanie będą mogli uczestniczyć w koncertach i imprezach towarzyszących, przede wszystkim sportowych.

 

Na sobotę wieczór, 30 sierpnia, zaplanowano koncerty: zespołu „THE King`s Friends”, “Vavamuffin” i “Fanatic”. Wspólne świętowanie rozpocznie się już od godziny 10:30 prezentacjami przygotowanymi przez olkuskie szkoły i instytucje.

W niedzielę Święto Miasta rozpocznie Piknik Ekologiczny, a po nim zaprezentują się szkoła capoeiry, orkiestra ZGH „Bolesław” i zespoły z MOK. Wieczorne granie rozpocznie koncert „GOORAL”, po nim pokaz gorącej samby, a na koniec Maciej Maleńczuk z zespołem „Psychodancing”.

Patronat medialny:

„Przegląd Olkuski”, Olkuszanin.pl

Szczegółowy program zamieszczamy poniżej:

dni olkusza2014

 

29
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
17 Wątków
12 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
KalafiorAntykomuchmockulturalnykulturalna Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kalafior
Kalafior

[quote name=”agnostyk”]No to „ciężka sprawa”, jak mawiali „starożytni adwokaci”, bo skoro przez „M” się nie da, bo podobno „oszołom”, a przez „PN” ja nie poproszę, bo boczy się na mnie od zeszłego roku, choć to bardziej on mnie zawinił, niż ja jemu i zawsze się o nim pozytywnie wypowiadam w swoich publikacjach, oraz często „z niego cytuję”, to już nie bardzo widzę inną drogę. Jeśli masz ochotę, a domyślisz się o kogo chodzi, to szukaj publikacji w necie o „starej fabryce”.[/quote]”agnostyku” na miejscu PN ja też bym się z takim burakiem jak ty nie zadawał.

agnostyk
agnostyk

Nie znasz ani sprawy, ani osób, to się nie „wp……j między wódkę, a zakąskę”, tzn nie wtrącaj się w nie swoją rozmowę. Takie wtrącanie się do cudzej rozmowy jest właśnie „buractwem pierwszego sortu”!!!

Antykomuch
Antykomuch

[quote name=”moc”]Dla Tuska nie liczą się ludzie tylko kasa. Ten kłamca zrobił karierę na kłamstwie. Komuno wróć i przywróć ład oraz pewne jutro.[/quote]
Lecz się bo na naukę już jest za późno, komuchu. Polskę przez 35 lat gnębił komunizm, niszczył Polskę aż padł… i teraz te komusze szczury śmią jeszcze podnosić podłe łby. Prezydent Europy Donald Tusk jest wybitnym mężem stanu.

moc
moc

Dla tuska nie liczą się ludzie tylko kasa. Ten kłamca zrobił karierę na kłamstwie. Komuno wróć i przywróć ład oraz pewne jutro.

kulturalny
kulturalny

Solidaryzuję się z mieszkańcami, którzy mają dość imprez olkuskich. To wszystko wina tuska!

kulturalna
kulturalna

Kultura MOK upadła. MOK zszedł na psy. To imprezy dla upojonych wódką i piwem, narkomanów itp. Tylko tacy są w stanie znieść łomoty MOK-u. Czas na zmianę dyrektorki.

sos
sos

Kultura Olkusza schodzi na psy. Dość już tego walenia na całe miasto. Organizator powinien odpowiadać karnie za zakłócanie porządku publicznego. Tylko narkomani lub przyszli narkomani i oczywiście ci w stanie upojenia są w stanie znieść imprezy organizowane w Olkuszu. Dno.

enigma1952
enigma1952

Do agnostyka

Mój drogi, jeśli drzewiej w zamierzchłych czasach sprzedałeś (dałeś) mojemu starszemu bratu drewniany powiększalnik do zdjęć z obiektywem od „Druha” to wiem, kim jesteś.

Hugo van der Knote

agnostyk
agnostyk

[quote name=”Hugo Knote”]Do agnostyka

Mój drogi, jeśli drzewiej w zamierzchłych czasach sprzedałeś (dałeś) mojemu starszemu bratu drewniany powiększalnik do zdjęć z obiektywem od „Druha” to wiem, kim jesteś.

Hugo van der Knote[/quote]
Do Hugo Knothe: Yes, yes, yes !!! 😆

enigma1952
enigma1952

Odrobina wysiłku oraz wizyta w domu u wujka Google i mam już Twoje GG 😆 🙂

enigma1952
enigma1952

Część druga

Cieszę się, że poznałeś moje personalia, chociaż rozpiera mnie ciekawość skąd? Mam pewien trop, lecz niestety nie mogę podzielić się z Tobą na tym forum. Natomiast mam cichą nadzieję, że uchylisz rąbka tajemnicy i dowiem się, kto mnie czyta. Serdecznie dziękuję za życzenia. Tobie również życzę wiele radości i satysfakcji z tego, co robisz.

Z wyrazami głębokiego szacunku
Hugo van der Knote

agnostyk
agnostyk

Do Hugo Knothe: Ja nie „poznałem” Twoich personaliów, tylko po prostu domyśliłem się kto za nickiem Hugo Knothe się kryje. Jeśli znaliśmy się od dzieciństwa, a Ty w różnych komentarzach sporo o dzieciństwie i młodości w Olkuszu wspominałeś, to dla „placoka” nietrudno było się domyślić. Tym bardziej, że mnie także w jednym z komentów wspomniałeś. Ale podobnie jak i Ty, nie za bardzo mam ochotę podawać swoje personalia do publicznej wiadomości w komentarzach, ażeby mnie tutaj „dewoci i poprawni politycznie nie zeżarli”, więc żadnego tutaj namiaru na siebie Ci nie dam ponadto. Jeśli jednak sam się domyślisz, to tego nie… Czytaj więcej »

agnostyk
agnostyk

Do Hugo Knothe: Mało tutaj „dają” się wypowiedzieć, więc dopisuję. Ja w Olkuszu, Ty, „bogowie” wiedzą gdzie, więc jeśli miałbyś ochotę na kontakt w necie, to gdy spotkam Twego młodszego brata, poproszę go o podanie Ci namiaru na mnie, np numeru gg lub linka do mojej strony . Tylko nie wiem, czy on „podziela nasze poglądy ” 🙂 (chyba jeszcze także „w necie nie siedzi”.

enigma1952
enigma1952

Do agnostyka

Odradzam kontakt z młodszym bratem, jest nawiedzony i zaczadzony jedyną obecnie „słuszną” ideologią K.K. Z „Netem” ma elementarne problemy i w tej materii jest niereformowalny oraz zapóźniony. Namiary na mnie może dać Ci Piotrek Nogieć, zna mojego maila.

Serdecznie pozdrawiam ziomala i „placoka”
Hugo van der Knote

agnostyk
agnostyk

No to „ciężka sprawa”, jak mawiali „starożytni adwokaci”, bo skoro przez „M” się nie da, bo podobno „oszołom”, a przez „PN” ja nie poproszę, bo boczy się na mnie od zeszłego roku, choć to bardziej on mnie zawinił, niż ja jemu i zawsze się o nim pozytywnie wypowiadam w swoich publikacjach, oraz często „z niego cytuję”, to już nie bardzo widzę inną drogę. Jeśli masz ochotę, a domyślisz się o kogo chodzi, to szukaj publikacji w necie o „starej fabryce”.

enigma1952
enigma1952

Do agnostyka

Część pierwsza

Drogi „agnostyku” miło mi, że jest ktoś, kto ma otwarty i trzeźwy pogląd na to, co się wokół dzieje. To miasto, mimo, że już od lat w nim nie mieszkam nadal jest bliskie i drogie memu sercu. Jestem przekonany, iż wśród mieszkańców tego zacnego grodu jest wielu mądrych i oddanych mu ludzi. Jednak chora poprawność polityczna oraz syndrom małomiasteczkowy tłamsi prawdziwe myśli, uczucia jej mieszkańców i każe im milczeć. Kiedyś zapłacą i zapłaczą za swoje milczenie oraz uległość. Milczenie może być protestem, lecz również może oznaczać zgodę. Prawdziwych Olkuskich „krzoków” jest coraz mniej, ostali się jeno same „ptoki”.

Mirosław
Mirosław

To jest dno i żenada.Na oświetlenie koscioła dają kasę, a nie ma na Dni Olkusza?Rzepka się kolejny raz nie popisał.Dobrze,że niedługo wybory….

enigma1952
enigma1952

Bo przed K.K czują bojaźń i wchodzą im do odbytu bez wazeliny a was właśnie tam mają! 😛

agnostyk
agnostyk

[quote name=”Hugo Knote”]Bo przed K.K czują bojaźń i wchodzą im do odbytu bez wazeliny a was właśnie tam mają! :P[/quote]
Oj, Hugo, Hugo, żebyś Ty wiedział, jak bardzo Twoje poglądy odpowiadają moim ! Od dawna śledzę Twoje wpisy na forach, znamy się osobiście, ale raczej z dawnych czasów, ale jednako obecnie nie cierpimy „nowej, dzikiej nomenklatury” „wolskiej i olkuskiej” ! Pozdro dla Ciebie i Twoich braci !

KOLA
KOLA

OOOO TAK NA KLER TO PANSTWO MA A LUDZIE NIE MAJA NA KSIAZKI DLA DZIECI DO SZKOLY!!!! ALE LUDZIE SAMI SOBIE SA WINNI- DAJA SIE RU…..C KLEROWI!!!

pavv
pavv

Czepiacie się! Będą się lały tanie napoje piwopodobne, marki Tyskie i Żywiec, będzie kukuridza i wata cukrowa, monopole będą tanie nalewki sprzedawały, bydło będzie się po rynku szwędało… ba ponoć na okoliczność wizyty Maleńczuka mają być stoiska z maruhainą.

LOL
LOL

Stypa po olkusku jak widać.

felik100
felik100

Po olkusz nie ma kasy na dobry zespół po teraz rzepa kredyt płaci 😆 😀

ccccc
ccccc

Tym wszystkim zajmuje się Miejski Ośrodek Kultury, już jutro za taki bałagan bym ich rozliczyła.

mumu
mumu

imprezy sportowe hurtem podane, niewiadomo jaka dyscyplina w który dzień,
a co dopiero o której godzinie, a potem się dziwią że frekwencja niedopisała…

o zgrozo ......
o zgrozo ......

Maleńczuka nie chcę widzieć na oczy. Moim zdaniem najgorszy wykonawca jaki kiedykolwiek występował w Olkuszu. Ten MOK, który podpisał umowę z nim powinien się spalić ze wstydu. A tłumaczenie się, że było mało czasu to żadne tłumaczenie.

zosia
zosia

jak mozna pisac taka opinie o p.malanczuku,czy pani nie wziela pod uwage np.ja chce posluchac p.malanczuka i lubie jego melodie i bardzo chetnie poslucham i tylko tam bede ze wzgledu na niego ,zamienimy sie to pani nie pojdzie na wystep.

zezek
zezek

[quote name=”zosia”]jak mozna pisac taka opinie o p.malanczuku,czy pani nie wziela pod uwage np.ja chce posluchac p.malanczuka i lubie jego melodie i bardzo chetnie poslucham i tylko tam bede ze wzgledu na niego ,zamienimy sie to pani nie pojdzie na wystep.[/quote]
Pani Zosiu puknij się pani w głowę.

pavv
pavv

Kicha jak nigdy dotąd w porównaniu z Wolbromiem czy Bukownem. No ale jak miasto upada to nic dziwnego.