dni olkusza 2014 plakat

Na ostatni weekend wakacji zaplanowano tegoroczne Dni Olkusza. Organizatorzy przedstawili już ostateczny program tej imprezy plenerowej. Zgodnie z zapowiedziami, gwiazdą wieczoru w niedzielę będzie Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing. W sobotę i niedzielę olkuszanie będą mogli uczestniczyć w koncertach i imprezach towarzyszących, przede wszystkim sportowych.

 

Na sobotę wieczór, 30 sierpnia, zaplanowano koncerty: zespołu „THE King`s Friends”, “Vavamuffin” i “Fanatic”. Wspólne świętowanie rozpocznie się już od godziny 10:30 prezentacjami przygotowanymi przez olkuskie szkoły i instytucje.

W niedzielę Święto Miasta rozpocznie Piknik Ekologiczny, a po nim zaprezentują się szkoła capoeiry, orkiestra ZGH „Bolesław” i zespoły z MOK. Wieczorne granie rozpocznie koncert „GOORAL”, po nim pokaz gorącej samby, a na koniec Maciej Maleńczuk z zespołem „Psychodancing”.

Patronat medialny:

„Przegląd Olkuski”, Olkuszanin.pl

Szczegółowy program zamieszczamy poniżej:

dni olkusza2014

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kalafior
Kalafior
9 lat temu

[quote name=”agnostyk”]No to „ciężka sprawa”, jak mawiali „starożytni adwokaci”, bo skoro przez „M” się nie da, bo podobno „oszołom”, a przez „PN” ja nie poproszę, bo boczy się na mnie od zeszłego roku, choć to bardziej on mnie zawinił, niż ja jemu i zawsze się o nim pozytywnie wypowiadam w swoich publikacjach, oraz często „z niego cytuję”, to już nie bardzo widzę inną drogę. Jeśli masz ochotę, a domyślisz się o kogo chodzi, to szukaj publikacji w necie o „starej fabryce”.[/quote]”agnostyku” na miejscu PN ja też bym się z takim burakiem jak ty nie zadawał.

agnostyk
agnostyk
9 lat temu
Odpowiedz do  Kalafior

Nie znasz ani sprawy, ani osób, to się nie „wp……j między wódkę, a zakąskę”, tzn nie wtrącaj się w nie swoją rozmowę. Takie wtrącanie się do cudzej rozmowy jest właśnie „buractwem pierwszego sortu”!!!

Antykomuch
Antykomuch
9 lat temu

[quote name=”moc”]Dla Tuska nie liczą się ludzie tylko kasa. Ten kłamca zrobił karierę na kłamstwie. Komuno wróć i przywróć ład oraz pewne jutro.[/quote]
Lecz się bo na naukę już jest za późno, komuchu. Polskę przez 35 lat gnębił komunizm, niszczył Polskę aż padł… i teraz te komusze szczury śmią jeszcze podnosić podłe łby. Prezydent Europy Donald Tusk jest wybitnym mężem stanu.

moc
moc
9 lat temu

Dla tuska nie liczą się ludzie tylko kasa. Ten kłamca zrobił karierę na kłamstwie. Komuno wróć i przywróć ład oraz pewne jutro.

kulturalny
kulturalny
9 lat temu

Solidaryzuję się z mieszkańcami, którzy mają dość imprez olkuskich. To wszystko wina tuska!

kulturalna
kulturalna
9 lat temu

Kultura MOK upadła. MOK zszedł na psy. To imprezy dla upojonych wódką i piwem, narkomanów itp. Tylko tacy są w stanie znieść łomoty MOK-u. Czas na zmianę dyrektorki.

sos
sos
9 lat temu

Kultura Olkusza schodzi na psy. Dość już tego walenia na całe miasto. Organizator powinien odpowiadać karnie za zakłócanie porządku publicznego. Tylko narkomani lub przyszli narkomani i oczywiście ci w stanie upojenia są w stanie znieść imprezy organizowane w Olkuszu. Dno.

enigma1952
enigma1952
9 lat temu

Do agnostyka

Mój drogi, jeśli drzewiej w zamierzchłych czasach sprzedałeś (dałeś) mojemu starszemu bratu drewniany powiększalnik do zdjęć z obiektywem od „Druha” to wiem, kim jesteś.

Hugo van der Knote

agnostyk
agnostyk
9 lat temu
Odpowiedz do  enigma1952

[quote name=”Hugo Knote”]Do agnostyka

Mój drogi, jeśli drzewiej w zamierzchłych czasach sprzedałeś (dałeś) mojemu starszemu bratu drewniany powiększalnik do zdjęć z obiektywem od „Druha” to wiem, kim jesteś.

Hugo van der Knote[/quote]
Do Hugo Knothe: Yes, yes, yes !!! 😆

enigma1952
enigma1952
9 lat temu
Odpowiedz do  agnostyk

Odrobina wysiłku oraz wizyta w domu u wujka Google i mam już Twoje GG 😆 🙂

enigma1952
enigma1952
9 lat temu

Część druga

Cieszę się, że poznałeś moje personalia, chociaż rozpiera mnie ciekawość skąd? Mam pewien trop, lecz niestety nie mogę podzielić się z Tobą na tym forum. Natomiast mam cichą nadzieję, że uchylisz rąbka tajemnicy i dowiem się, kto mnie czyta. Serdecznie dziękuję za życzenia. Tobie również życzę wiele radości i satysfakcji z tego, co robisz.

Z wyrazami głębokiego szacunku
Hugo van der Knote

agnostyk
agnostyk
9 lat temu
Odpowiedz do  enigma1952

Do Hugo Knothe: Ja nie „poznałem” Twoich personaliów, tylko po prostu domyśliłem się kto za nickiem Hugo Knothe się kryje. Jeśli znaliśmy się od dzieciństwa, a Ty w różnych komentarzach sporo o dzieciństwie i młodości w Olkuszu wspominałeś, to dla „placoka” nietrudno było się domyślić. Tym bardziej, że mnie także w jednym z komentów wspomniałeś. Ale podobnie jak i Ty, nie za bardzo mam ochotę podawać swoje personalia do publicznej wiadomości w komentarzach, ażeby mnie tutaj „dewoci i poprawni politycznie nie zeżarli”, więc żadnego tutaj namiaru na siebie Ci nie dam ponadto. Jeśli jednak sam się domyślisz, to tego nie publikuj. Najważniejsze, że poglądy polityczno-religijne mamy podobne (nie w stu procentach, ale „zawszeć to”), a więc miło jest wiedzieć, że „nie jest człowiek zupełnie samotny na świecie”, a szczególnie w tym „oszołomsko”, i religijnie „bogoojczyźnianym”, „pisowskim” społeczeństwie Olkusza. Pozdro

agnostyk
agnostyk
9 lat temu
Odpowiedz do  enigma1952

Do Hugo Knothe: Mało tutaj „dają” się wypowiedzieć, więc dopisuję. Ja w Olkuszu, Ty, „bogowie” wiedzą gdzie, więc jeśli miałbyś ochotę na kontakt w necie, to gdy spotkam Twego młodszego brata, poproszę go o podanie Ci namiaru na mnie, np numeru gg lub linka do mojej strony . Tylko nie wiem, czy on „podziela nasze poglądy ” 🙂 (chyba jeszcze także „w necie nie siedzi”.

enigma1952
enigma1952
9 lat temu
Odpowiedz do  agnostyk

Do agnostyka

Odradzam kontakt z młodszym bratem, jest nawiedzony i zaczadzony jedyną obecnie „słuszną” ideologią K.K. Z „Netem” ma elementarne problemy i w tej materii jest niereformowalny oraz zapóźniony. Namiary na mnie może dać Ci Piotrek Nogieć, zna mojego maila.

Serdecznie pozdrawiam ziomala i „placoka”
Hugo van der Knote

agnostyk
agnostyk
9 lat temu
Odpowiedz do  enigma1952

No to „ciężka sprawa”, jak mawiali „starożytni adwokaci”, bo skoro przez „M” się nie da, bo podobno „oszołom”, a przez „PN” ja nie poproszę, bo boczy się na mnie od zeszłego roku, choć to bardziej on mnie zawinił, niż ja jemu i zawsze się o nim pozytywnie wypowiadam w swoich publikacjach, oraz często „z niego cytuję”, to już nie bardzo widzę inną drogę. Jeśli masz ochotę, a domyślisz się o kogo chodzi, to szukaj publikacji w necie o „starej fabryce”.

enigma1952
enigma1952
9 lat temu

Do agnostyka

Część pierwsza

Drogi „agnostyku” miło mi, że jest ktoś, kto ma otwarty i trzeźwy pogląd na to, co się wokół dzieje. To miasto, mimo, że już od lat w nim nie mieszkam nadal jest bliskie i drogie memu sercu. Jestem przekonany, iż wśród mieszkańców tego zacnego grodu jest wielu mądrych i oddanych mu ludzi. Jednak chora poprawność polityczna oraz syndrom małomiasteczkowy tłamsi prawdziwe myśli, uczucia jej mieszkańców i każe im milczeć. Kiedyś zapłacą i zapłaczą za swoje milczenie oraz uległość. Milczenie może być protestem, lecz również może oznaczać zgodę. Prawdziwych Olkuskich „krzoków” jest coraz mniej, ostali się jeno same „ptoki”.

Mirosław
Mirosław
9 lat temu

To jest dno i żenada.Na oświetlenie koscioła dają kasę, a nie ma na Dni Olkusza?Rzepka się kolejny raz nie popisał.Dobrze,że niedługo wybory….

enigma1952
enigma1952
9 lat temu
Odpowiedz do  Mirosław

Bo przed K.K czują bojaźń i wchodzą im do odbytu bez wazeliny a was właśnie tam mają! 😛

agnostyk
agnostyk
9 lat temu
Odpowiedz do  enigma1952

[quote name=”Hugo Knote”]Bo przed K.K czują bojaźń i wchodzą im do odbytu bez wazeliny a was właśnie tam mają! :P[/quote]
Oj, Hugo, Hugo, żebyś Ty wiedział, jak bardzo Twoje poglądy odpowiadają moim ! Od dawna śledzę Twoje wpisy na forach, znamy się osobiście, ale raczej z dawnych czasów, ale jednako obecnie nie cierpimy „nowej, dzikiej nomenklatury” „wolskiej i olkuskiej” ! Pozdro dla Ciebie i Twoich braci !

KOLA
KOLA
9 lat temu
Odpowiedz do  Mirosław

OOOO TAK NA KLER TO PANSTWO MA A LUDZIE NIE MAJA NA KSIAZKI DLA DZIECI DO SZKOLY!!!! ALE LUDZIE SAMI SOBIE SA WINNI- DAJA SIE RU…..C KLEROWI!!!

pavv
pavv
9 lat temu

Czepiacie się! Będą się lały tanie napoje piwopodobne, marki Tyskie i Żywiec, będzie kukuridza i wata cukrowa, monopole będą tanie nalewki sprzedawały, bydło będzie się po rynku szwędało… ba ponoć na okoliczność wizyty Maleńczuka mają być stoiska z maruhainą.

LOL
LOL
9 lat temu

Stypa po olkusku jak widać.

felik100
felik100
9 lat temu

Po olkusz nie ma kasy na dobry zespół po teraz rzepa kredyt płaci 😆 😀

ccccc
ccccc
9 lat temu

Tym wszystkim zajmuje się Miejski Ośrodek Kultury, już jutro za taki bałagan bym ich rozliczyła.

mumu
mumu
9 lat temu

imprezy sportowe hurtem podane, niewiadomo jaka dyscyplina w który dzień,
a co dopiero o której godzinie, a potem się dziwią że frekwencja niedopisała…

o zgrozo ......
o zgrozo ......
9 lat temu

Maleńczuka nie chcę widzieć na oczy. Moim zdaniem najgorszy wykonawca jaki kiedykolwiek występował w Olkuszu. Ten MOK, który podpisał umowę z nim powinien się spalić ze wstydu. A tłumaczenie się, że było mało czasu to żadne tłumaczenie.

zosia
zosia
9 lat temu
Odpowiedz do  o zgrozo ......

jak mozna pisac taka opinie o p.malanczuku,czy pani nie wziela pod uwage np.ja chce posluchac p.malanczuka i lubie jego melodie i bardzo chetnie poslucham i tylko tam bede ze wzgledu na niego ,zamienimy sie to pani nie pojdzie na wystep.

zezek
zezek
9 lat temu
Odpowiedz do  zosia

[quote name=”zosia”]jak mozna pisac taka opinie o p.malanczuku,czy pani nie wziela pod uwage np.ja chce posluchac p.malanczuka i lubie jego melodie i bardzo chetnie poslucham i tylko tam bede ze wzgledu na niego ,zamienimy sie to pani nie pojdzie na wystep.[/quote]
Pani Zosiu puknij się pani w głowę.

pavv
pavv
9 lat temu

Kicha jak nigdy dotąd w porównaniu z Wolbromiem czy Bukownem. No ale jak miasto upada to nic dziwnego.