Wywrotka na motorowerze
17 lipca. Nastolatek został ranny w wypadku, do jakiego doszło na drodze w Imbramowicach. Kierujący motorowerem stracił panowanie nad pojazdem, który się wywrócił. Motorowerem podróżowało dwóch 15-latków: mieszkaniec Wysocic i Małyszyc. Jeden z nich (mieszkaniec Małyszyc) okazał się nietrzeźwy, w organizmie miał około pół promila alkoholu. Z kolei drugi chłopak został ranny, ma złamaną zatokę szczękową, trafił na leczenie do szpitala w Krakowie – Prokocimiu. Trwa ustalanie kierującego motorowerem.
„Na bani” rowerem
17 lipca. Na drodze w wiosce Chełm policjanci wolbromskiego komisariatu zatrzymali do kontroli 34-letniego rowerzystę, który okazał się nietrzeźwy. Zatrzymany, w trakcie interwencji, wręczył policjantom łapówkę – 50 złotych. Policjanci zabezpieczyli banknot, a mężczyznę zatrzymali w policyjnym areszcie. Miał w organizmie około dwóch promili alkoholu. Odpowie za popełnienie dwóch przestępstw: kierowania w stanie nietrzeźwości oraz próbę przekupstwa funkcjonariuszy.

Nastoletnia złodziejka
18 lipca. W ręce mundurowych wpadła 14-letnia olkuszanka, która razem z o dwa lata starszym kolegą ukradła dwie kamery oraz aparat cyfrowy. Do zdarzenia doszło na ulicy Szpitalnej w Olkuszu. Kamery odzyskano, a sprawa nieletnich trafi do Sądu Rodzinnego.
Spaliła się lodówka
22 lipca. Sześć jednostek straży gasiło pożar, jaki wybuchł w domu jednorodzinnym w Strzegowej. Ogień pojawił się najprawdopodobniej na skutek zwarcia instalacji elektrycznej. Spaliła się lodówka oraz część kuchni. Nikt z domowników nie ucierpiał.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze