kronika policyjna

Zatrzymany z amfetaminą
Policjanci z Olkusza zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie amfetaminę. 36-latek osadzony został w policyjnym areszcie. Olkuszanin usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych.

Do zdarzenia doszło 4 grudnia 2015 roku tuż przed północą. Funkcjonariusze na ulicy Reja w Olkuszu zatrzymali mężczyznę, u którego znaleźli woreczek strunowy z białą substancją. Badania potwierdziły, że była to amfetamina. 36-letni olkuszanin usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych. Przestępstwo to jest zagrożone kara pozbawienia wolności do lat 3.

Budzyń. Skradziono butle gazowe
6 grudnia 2015 br. w Budzyniu nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do szafy metalowej, z której ukradł 5 sztuk butli gazowych. Straty w wysokości 700 złotych poniosła mieszkanka tej miejscowości. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z komisariatu w Wolbromiu.

Kradzież samochodu w Olkuszu
Policjanci pracują nad ustaleniem sprawcy kradzieży z włamaniem do fiata seicento, która miała miejsce 6 grudnia 2015 br. w Olkuszu na ulicy Buchowieckiego. Mieszkaniec Olkusza, któremu skradziono samochód wycenił jego wartość na 2500 złotych. Wraz z samochodem skradziono dokumenty pojazdu. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

2
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
repostPXT Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
repost
repost

PXT już większość użytkowników nie może słuchać Twoich brednii, weż Ty się chłopie do roboty jakiejś, bo cały czas siedzisz na tym forum 🙂 NIe chcę Cię w żaden sposób obrazić, ale zawsze wylewasz żale na wszystko ;P Pozdrawiam 🙂

PXT
PXT

Tak wogóle mam pytanie: Na jakiej podstawie można wywracać komuś kieszenie? Przecież musi być jakiś powód? Bo może być tak, że funkcjonariusze mogą nosić sobie takie woreczki i jak im ktoś „podpadnie”, albo się nie spodoba, czy też z motywu prywatnego to go zatrzymają i powiedzą panu prokuratorowi , że znaleźli przy delikwencie taki woreczek a pan prokurator postawi zarzuty i jak się ma bronić taki nieszczęśnik? Jak udowodni czy mu woreczka nie podrzucili? Bardzo śliskie są tego typu oskarżenia bez świadków i konkretnych dowodów. Takie zdarzenia mogą również realizować po prostu dla podniesienia statystyk wykrywalności. Praktycznie z każdego można… Czytaj więcej »