kronika policyjna

Bukowno. Kradzież audi Q7
W sobotę 18 czerwca z ulicy Reymonta w Bukownie skradziono audi Q7. Właścicielka pojazdu straty wyceniła na kwotę 80 000 złotych. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Bukownie.

Klucze. Kradzież tablicy rejestracyjnej
18 czerwca z samochodu osobowego marki mercedes skradziono tablicę rejestracyjną. Auto zaparkowane było na ulicy Rudnickiej w Kluczach. Sprawą zajmują się policjanci z komisariatu w Kluczach.

Olkusz. Uszkodzono szybę w samochodzie
Do zdarzenia doszło 17 czerwca na ulicy Traugutta w Olkuszu. Ktoś uszkodził szybę w samochodzie osobowym marki Nissan X-Trail. Właściciel pojazdu straty wycenił na kwotę 600 złotych. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Bolesław. Kradzież parasoli ogrodowych
Na ulicy Wyzwolenia w Bolesławiu z terenu lokalu gastronomicznego skradziono dwa parasole ogrodowe. Do kradzieży doszło z 20 na 21 czerwca br. Straty oszacowano na kwotę 1000 złotych. Sprawą zajmują się policjanci z komisariatu w Bukownie.

Brzozówka. Włamanie do domu jednorodzinnego
Komisariat Policji w Wolbromiu prowadzi sprawę kradzieży z włamaniem do nowo wybudowanego domu w Brzozówce. Złodziej wyważył okno w piwnicy, wszedł do środka i ukradł narzędzia oraz elektronarzędzia. Właściciel straty wycenił na kwotę 1000 złotych. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Kradzież portfela z dokumentami
Mieszkanka Zawiercia straciła portfel z dokumentami i pieniędzmi. Do kradzieży doszło 22 czerwca na ulicy Targowej w Wolbromiu. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z tamtejszego komisariatu.

Komunikaty:

15 czerwca 2016 roku na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 z ulicą Rabsztyńską doszło do uszkodzenia lusterka w nieustalonym do chwili obecnej pojeździe. Kierujący samochodem osobowym marki Alfa Romeo, podczas omijania samochodów najprawdopodobniej uszkodził lusterko w jednym z tych pojazdów. Sprawca zatrzymał się za skrzyżowaniem lecz kierowca uszkodzonego auta odjechał. Osoba poszkodowana w tym zdarzeniu drogowym proszona jest o kontakt z prowadzącą sprawę policjantką nr tel. 32-6478 235 lub 997.

Poszukiwani świadkowie uszkodzenia mazdy
Policjanci z komendy w Olkuszu zajmują się sprawą uszkodzenia samochodu osobowego marki Mazda Demio. Do uszkodzenia doszło 20 czerwca br. na parkingu na ulicy Rabsztyńskiej w Olkuszu w rejonie CH „Carrefour”. Sprawca uszkodził zderzak w pojeździe i odjechał z miejsca. Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt z prowadzącą sprawę policjantką nr. tel. 32-6478-235 lub 997.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
P X T
P X T
5 lat temu

Najlepiej i najsprawniej jest złapać pijanego rowerzystę, albo piwosza ławkowo- parkowego.
Zero ryzyka, do przodu statystyka, władza się z takimi problemami najchętniej „boryka”. Jeśli jest prawdziwe zagrożenie, udaje że go nie widzi a potem ma pretensje, że Internet z niej szydzi i nakazuje wypisywać teksty na czerwono, że to niby działa pro publico bono. Komentarze prawdziwe uznając za obraźliwe, by mieć materiały gotowe na akcje odwetowe. Grunt że statystyki w górę, nie ważne że metody ponure.

normal
normal
5 lat temu

Jest nadzieja,że Pan minister wraz z innymi uczciwymi pracownikami MSW zrobi trochę porządku w tej organizacji wiadomo jakiej organizacji.Sporo tych starych cwaniaków fachmanów już uciekło na emeryturki(10000 zł)-miesięcznie.

film Sami Swoi
film Sami Swoi
5 lat temu

Kazimierz Pawlak z filmu ”SAMI SWOI” mówił do sołtysa,że nie jest przeciwko WŁADZY LUDOWEJ tylko przeciwko głupkom co tam siedzą.

emeryt ZGH
emeryt ZGH
5 lat temu

Tak jest towarzysze ma być TABU nie wolno pisać prawdziwych komentarzy o tych idolach,autorytetach wcześniejszych i terazniejszych nasionach pociotkach tych bezmózgowców odpornych całkowicie na wiedzę.Wcześniej też Ci w/w osły zawsze mieli rację,a reszta Bóg Honor Ojczyzna była dla łotrów niczym.