Kradzieże z włamaniem na ulicy Jasnej w Olkuszu

14. maja br. w Olkuszu na ul. Jasnej nieznani sprawcy, po uprzednim pokonaniu drzwi wejściowych, dostali się do środka nowowybudowanego domu, z którego skradli przewody elektryczne oraz miedziane rurki na szkodę mieszkanki Olkusza. Sprawcom grozi kara pozbawienia wolności od roku dla lat 10.

15. maja br. w Olkuszu na ul. Jasnej doszło do kolejnej kradzieży z włamaniem. Nieznani sprawcy  po uprzednim włamaniu się do nowowybudowanego domu skradli przewody instalacji elektrycznej oraz akcesoria elektryczne. Sprawę prowadzi olkuska policja.

Kradzież rynien z kościoła w Gołaczewach

14. maja br. z kościoła pw. Świętej Marii Magdaleny w Gołaczewach nieznany sprawca ukradł 20 mb miedzianych rynien spustowych.

Kradzież z włamaniem do samochodu na parkingu przy ul. Legionów Polskich

W dniu 17. maja br. w Olkuszu na jednym z parkingów przy ul. Legionów Polskich nieznany sprawca, prawdopodobnie przy użyciu dopasowanego klucza, dostał się do środka pojazdu marki Fiat Cinqecento, z którego ukradł radioodtwarzacz samochodowy marki Clarus. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Kradzież z włamaniem do sklepu w Kluczach

17. maja br. mieszkanka Zawiercia zawiadomiła policję, że w Kluczach przy ul. Zawierciańskiej nieznany sprawca po uprzednim wyłamaniu dolnej części drzwi wejściowych do sklepu dostał się do jego wnętrza. Skradziono pieniądze oraz papierosy różnych marek. Nad sprawą pracują policjanci z Klucz.

Olkuscy policjanci zatrzymali sprawcę zniszczenia dystrybutora do rozlewania piwa

17. maja 2013 roku policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego w Olkuszu zatrzymali mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, który w jednym z olkuskich barów uszkodził dystrybutor do rozlewania piwa. 36-latek został odwieziony do izby wytrzeźwień w Jaworznie. Za uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Zatrzymany z amfetaminą

17. maja br. w Olkuszu policjanci wydziału kryminalnego olkuskiej komendy zatrzymali mieszkańca Olkusza, który posiadał przy sobie 2,16 grama amfetaminy. 26-latkowi przedstawiono zarzut posiadania amfetaminy oraz zarzuty sprzedaży metamfetaminy oraz narkotyku GHB znanego również pod nazwą „club drug” lub tabletka gwałtu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Ukryła skradzioną biżuterię w bucie

18. maja br. ok. godz. 22.30 w Olkuszu na ul. Króla Kazimierza Wielkiego policjanci z olkuskiej patrolówki zatrzymali sprawców kradzieży biżuterii – 39- letnią kobietę i 50- latka. Kobieta – mieszkanka Olkusza – skradzione dwa złote pierścionki ukryła w bucie. Grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PXT
PXT
10 lat temu

Nie będzie czasu dla pieszych w niedozwolonych miejscach i pijanych używających rowerów jako balkoników do powrotów do domu. 😆

Dalila
Dalila
10 lat temu

No to policja ma co robić jak widać – ścigac złodziei. Mogą się bawic w policjantów i złodziei jak w filmie, tyle, ze w realu nie pójdzie jak w filmie. Poza tym no no coś się dzieje.