kronika policyjna

Wolbrom. Kradzież saszetki na targowisku
16 lipca 2014 roku mieszkaniec Andrychowa stracił nie tylko pieniądze, ale i dokumenty (dowód osobisty, prawo jazdy). Do zdarzenia doszło na targowisku w Wolbromiu. Policjanci z komisariatu ustalają sprawcę kradzieży. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Zdarzenie drogowe na osiedlu Młodych
W miniony poniedziałek (21 lipca 2014 roku) w Olkuszu na skrzyżowaniu ulic Reja  i Kochanowskiego kierujący Oplem Corsą wyjeżdżając z drogi osiedlowej najprawdopodobniej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi. Po zderzeniu się obu pojazdów, opel uderzył w latarnię stojącą na pasie zieleni. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Wypadek drogowy na ul. Dwudziestu Straconych w Olkuszu. Ranny motocyklista

W tym samym dniu doszło do kolejnego zdarzenia drogowego w Olkuszu na skrzyżowaniu ulic Dwudziestu Straconych i Jaśminowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji kierujący dostawczym renault, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, najprawdopodobniej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Motocyklista – mieszkaniec Zawiercia – doznał urazu kręgosłupa, żeber, złamania kości strzałkowej. Pozostał w szpitalu. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie przygotowawcze z art. 177 kodeksu karnego.

 

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o