kronika policyjna

Kradzież motocykla w Bukownie
19 września nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł motocykl. Pojazd zaparkowany był na jednej z posesji w Bukownie przy ulicy Sławkowskiej. Wysokość strat 9000 zł. Postępowanie w związku z kradzieżą hondy prowadzą policjanci z komisariatu w Bukownie.

Kradzież portfela na szkodę mieszkanki Olkusza
Policjanci pracują nad ustaleniem sprawcy kradzieży portfela z remontowanego domu w Olkuszu przy ulicy Miłej. Olkuszanka straciła dokumenty, karty bankomatowe oraz pieniądze. Za kradzież grozi sprawcy kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Kradzież telefonu
20 września br. doszło do kradzieży telefonu na terenie jednego z olkuskich lokali. Aparat marki Sony Xperia J utracił mieszkaniec Bukowna. Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie.

Olkusz. Nietrzeźwa matka opiekowała się małymi dziećmi
22 września br. policjanci z olkuskiej patrolówki interweniowali wobec nietrzeźwej matki, pod opieką której była trójka dzieci. Gdy policjanci przyjechali do mieszkania przy ulicy króla Kazimierza Wielkiego okazało się, że kobieta ma 2,36 promila alkoholu w organizmie, a najmłodsze dziecko zaledwie dwa lata. Dziećmi, do czasu powrotu ojca, zaopiekował się sąsiad. Policjanci ustalają, czy zachowanie kobiety mogło narazić dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo uszczerbku na zdrowiu. Zebrane w tej sprawie materiały zostaną przekazane również do sądu rodzinnego. 32-letnia kobieta stanie przed sądem.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze