kronika policyjna

Kradzieże tablic rejestracyjnych
W minionym tygodniu policjanci przyjęli kilka zgłoszeń dotyczących kradzieży tablic rejestracyjnych. Do pierwszej kradzieży doszło 17 października br. Z pojazdu marki VW Passat, który zaparkowany był na ulicy XXX-Lecia PRL w Kluczach, skradziono dwie tablice rejestracyjne.

 

18 października 2016 roku, złodziej ukradł tablice rejestracyjne z samochodu marki Ford Mondeo, który znajdował się na ulicy Leśnej w Jaroszowcu. Z kolei tablice z opla corsy zaparkowanego na ulicy Bukowskiej skradziono w Bukownie. Dochodzenie w sprawie kradzieży tablic prowadzą policjanci z miejscowych komisariatów oraz Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

Dłużec. Samochód osobowy wpadł do rowu
Dwie osoby ranne w zdarzeniu drogowym w Dłużcu. 49-letni kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Mężczyzna i pasażerka samochodu, trafili do szpitala w Olkuszu. W czwartek 20 października około godziny 11.20 na drodze wojewódzkiej 794 w Dłużcu doszło do zdarzenia drogowego. Jak wstępnie ustalono, 61-letni kierowca opla astry, stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Na miejscu straż pożarna udzielała pomocy pasażerce, która zablokowana była w samochodzie. Kierowca i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci zbadali stan trzeźwości 61-latka. Okazało się, że mężczyzna prowadził pojazd pod wpływem alkoholu 0,35 promila.Na miejscu technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Policjanci będą wyjaśniać dokładnie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Olkusz. Skradziono hondę civic
Mieszkaniec Olkusza powiadomił policję o kradzieży samochodu osobowego marki Honda Civic. Do zdarzenia doszło w nocy z 24 na 25 października br. Samochód zaparkowany był na ulicy Armii Krajowej w Olkuszu. Sprawą zajmują się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

Klucze. Kradzież tablic rejestracyjnych
25 października w pobliżu lasu w Kluczach nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł tablice rejestracyjne z samochodu osobowego marki Ford Mondeo na szkodę mieszkańca Sosnowca. Sprawą kradzieży zajmują się policjanci z komisariatu w Kluczach.

Bukowno. Kradzież tablic rejestracyjnych
W Bukownie na ulicy Bukowskiej z samochodu osobowego marki Renault Clio skradziono dwie tablice rejestracyjne. Zdarzenie to miało miejsce 22 października. Policjanci z Bukowna pracują nad tą sprawą.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
P X T
P X T
7 lat temu

[quote name=”Roksana”]To ile lat w końcu miał kierowca opla z wyladku w Dłużcu? 49 czy 61? :o[/quote]
Może miał 49 a wyglądał na 61 albo 61 a wyglądał na 49.
Może jakiś nieomylny funkcjonariusz podał 49 a jak to podał policjant to znaczy, że tak ma być i nie wolno dyskutować nawet z metryką, bo to policjant a nie metryka ma rację, bo policjant ma zawsze rację, nawet jak nie ma racji to ma rację. Przerabiałem to, to coś wiem na ten temat.

Roksana
Roksana
7 lat temu

To ile lat w końcu miał kierowca opla z wyladku w Dłużcu? 49 czy 61? 😮

pavv
pavv
7 lat temu

Te kradzieże tablic to już jakaś plaga! APEL! ZAINWESTUJCIE WE WKRĘTY ZA KILKANAŚCIE GROSZY I TABLICĘ PRZYKRĘĆCIE DO AUTA. WYWALCIE TE DZIADOWSKIE RAMKI Z KTÓRYCH KRADZIEŻ TABLIC ZAJMUJE 2 SEKUNDY!