kronika policyjna

Olkusz. Kradzieże z pojazdów
21 grudnia około godziny 20:00 na jednym z olkuskich osiedli nieznany sprawca, ukradł z wnętrza pojazdu marki VW T4: kamerę cofania, telefon komórkowy marki Samsung, dowód rejestracyjny, video rejestrator oraz kamerę z dyktafonem.

Mieszkaniec Olkusza poniósł straty na kwotę 929 zł. Kolejna kradzież z włamaniem na osiedlu miała miejsce 25 grudnia około godziny 17:00. Policja ustala sprawcę, który z wnętrza pojazdu marki Ford ukradł: portfel z zawartością pieniędzy, dowodem osobistym i kartami bankomatowymi.

Olkusz. Włamania do piwnic
22 grudnia w Olkuszu na ulicy Sławkowskiej doszło do dwóch włamań do piwnic. Nieustalony do chwili obecnej sprawca po zerwaniu zabezpieczających drzwi wejściowe do piwnicy kłódek dostał się do środka i dokonał kradzieży znajdujących się przedmiotów. W pierwszej jego łupem padł telewizor i dziecięce zabawki. Właścicielka poniosła straty w kwocie 400 zł. Z drugiej piwnicy udało mu się ukraść głośniki, których strat właściciel jeszcze nie oszacował.

Olkusz. Włamanie do domu
Policjanci z komisariatu w Kluczach pracują nad ustaleniem sprawców kradzieży z włamaniem, która miała miejsce 24 grudnia w Krzywopłotach. Złodzieje, wykorzystując nieobecność domowników, wyłamali drzwi balkonowe i dostali się do środka. Z domu skradziono pieniądze i biżuterię o łącznej wartości 13 850 zł.

Komunikat:
Policja poszukuje świadków i właściciela pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu, które miało miejsce 18 grudnia 2017 r. na ul. Bożniczej w Olkuszu. Kierująca Toyotą, wykonując manewr skrętu zawadziła, lusterkiem zaparkowany pojazd typu SUV koloru ciemnego o początkowych nr rejestracyjnych KR… Osoby, które były świadkami zdarzenia lub właściciel pojazdu SUV proszeni są o kontakt z prowadzącym sprawę pod numer telefonu 32-6478-236 lub 997.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze