Do auta po fotele
20 stycznia. Dwa przednie fotele, siedzisko tylnej kanapy i schowek zdemontowali nieznani złodzieje z saaba zaparkowanego przy ulicy Kolberga w Olkuszu. Sprawcy dostali się do auta, wyłamawszy boczną listwę szyby. Poszkodowany, mieszkaniec Bydgoszczy, wycenił straty na 800 złotych.
Poszusują…
21 stycznia. Nieustaleni osobnicy włamali się do forda mondeo zaparkowanego przy ulicy Polnej w Olkuszu. Z wnętrza skradli dwie pary nart o łącznej wartości 1,7 tys. złotych.

Wypadek przez kradzież
21 stycznia. Do kradzieży trakcji kolejowej doszło w rejonie torowiska przy ulicy Bukowskiej w Bukownie. Po kradzieży odcięta końcówka trakcji rozbiła szyby i uszkodziła reflektor sygnałowy w nadjeżdżającej lokomotywie. Złodzieje ukradli drut trakcyjny na odcinku 144 metrów, co doprowadziło również do uszkodzenia 14 wieszaków trakcyjnych. PKP szacuje straty.
Po złom na… złomowisko
21 stycznia. Nieznani sprawcy włamali się do punktu skupu złomu metali kolorowych przy ulicy Głównej w Bolesławiu. Do środka dostali się po zerwaniu kłódki. Ukradli elementy złomowe z mosiądzu i miedzi o łącznej wadze 86 kilogramów.
Skok po radio
25 stycznia. Radio CB i radioodtwarzacz ukradli nieustaleni osobnicy z ciężarówki zaparkowanej przy alei Tysiąclecia w Olkuszu. Właściciel, mieszkaniec Olkusza, wycenił straty na 1,5 tys. złotych.
Pożar pakamery
26 stycznia. Strażacy gasili pożar pakamery przy ulicy Garbarskiej w Wolbromiu. Najprawdopodobniej ogień pojawił się na skutek przeciążenia instalacji elektrycznej. Spaliło się pomieszczenie pracowniczej szatni. Właściciel, mieszkaniec Wolbromia, szacuje straty.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze