kronika policyjna

Okradli 83-letnią kobietę
83-letnia mieszkanka Olkusza padła ofiarą złodziei, którzy pod pretekstem uszczelnienia okien weszli do jej mieszkania. Wykorzystując nieuwagę kobiety, sprawcy ukradli 1600 zł. Wszystko rozegrało się 6 lutego około godz. 10 rano. Po wejściu do mieszkania, jeden z mężczyzn mierzył okna, a drugi rozmawiał z seniorką. W pewnym momencie prowadzący dyskusję poprosił o pokazanie jakiegoś dokumentu z banku. Najprawdopodobniej w tym momencie doszło do kradzieży pieniędzy. Chwilę po tym jak mężczyźni opuścili mieszkanie, kobieta zorientowała się, że została okradziona. Policjanci poszukują sprawców kradzieży i proszą o kontakt osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ich zatrzymaniu.

 Kradzież tablic rejestracyjnych

6 lutego w Olkuszu na ul. Krasińskiego, nieustalony do tej chwili sprawca, ukradł dwie tablice rejestracyjne z volkswagena na szkodę mieszkańca naszego miasta.

Uszkodzenie samochodów
7 lutego na parkingu przy ul. Nałkowskiej nieznany sprawca uszkodził dwa samochody – audi i peugeota. Trwa szacowanie strat. Dochodzenie w sprawie prowadzą olkuscy policjanci.

 

Wolbrom. Włamanie do szafek narzędziowych
6 lutego 2015 roku na terenie jednego z zakładów w Wolbromiu nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do szafek narzędziowych i ukradł narzędzia ślusarskie o wartości 5 tysięcy złotych. Sprawą zajmują się wolbromscy policjanci.

 

Jaroszowiec. Wandal, który wybił szybę został zatrzymany

10 lutego 2015 roku policjanci z Klucz ustalili i zatrzymali sprawcę wybicia szyby w wiacie przystanku w Jaroszowcu przy ulicy Kolejowej. Zatrzymany to 40-letni mieszkaniec tej miejscowości. Mężczyzna przyznał się do zniszczenia wiaty. Wkrótce usłyszy zarzut zniszczenia mienia.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wydział Kryminalisty
Wydział Kryminalisty
9 lat temu

Co to jest zdaniem Przeglądu Olkuskiego „Wydział kryminalistyki”, nie ma takiego tworu, nie wypisujcie głupot.