Udaremniona kradzież choinek

21 grudnia. W Bolesławiu około godz. 14:40, policjanci z Bukowna zatrzymali mieszkankę Kolonii, która najpierw ścięła, a później próbowała ukraść z terenu leśnego jedenaście drzew sosnowych i świerkowych. Funkcjonariusze pojawili się na miejscu w momencie, gdy kobieta była w trakcie załadunku drzewek do swojego samochodu. Szacowanie strat w trakcie.

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

25 grudnia. W godzinach nocnych na ul. Puza policjanci z Bukowna zatrzymali 22 – letniego mieszkańca Podlipia, u którego znaleziono 7g narkotyku – prawdopodobnie marihuany. Młody mężczyzna trafił do aresztu olkuskiej komendy. Niebawem jego sprawa znajdzie finał w sądzie. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

27 grudnia. Wkrótce rozpocznie się postępowanie sądowe w sprawie mieszkańca powiatu chrzanowskiego, przy którym olkuscy funkcjonariusze znaleźli trzy woreczki z narkotykami. Tym razem najprawdopodobniej była to amfetamina. Mężczyzna również trafił do aresztu.

Świąteczna kraksa

26 grudnia. Niedługo przed godz. 20:00, na ul. Kościuszki w Olkuszu, doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wyniku stłuczki fiata z oplem, ranne zostały cztery osoby. Do szpitala trafili pasażerowie obu aut, a także kierowca fiata. Olkuscy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sgt. Maro
Sgt. Maro
9 lat temu

Logika taka, że rannych było 4 osoby. Byli to pasażerowie obu aut a także kierowca Fiata. Byli 3 pasażerów z dwóch aut i kierowca Fiata, 3+1=4 🙂
Jest to o tyle ważne, że jeśli poza kierowcą, ktoś odniósł obrażenia, można rozpatrywać kwalifikację wypadku drogowego nie zaś kolizji 😉
Pozdrawiam

to ile w końcu?
to ile w końcu?
9 lat temu

„…doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wyniku stłuczki fiata z oplem, ranne zostały cztery osoby. Do szpitala trafili pasażerowie obu aut, a także kierowca fiata.”
GDZIE TU LOGIKA?