kronika policyjna

Włamanie do posesji w Bydlinie
28 listopada 2015 roku w godzinach 17:00-23:30 w Bydlinie na ulicy Sosnowej nieustalony do chwili obecnej sprawca wyważył drzwi balkonowe i włamał się do posesji. Złodziej skradł pieniądze w kwocie około 40.000 zł. i 3.000 euro. Sprawę prowadzą policjanci z komisariatu w Kluczach.

Komunikat:
W dniu 17 listopada w godzinach wieczorowych uszkodzono ogrodzenie przy posesji na ulicy Mazaniec Boczna. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt z policjantką prowadzącą sprawę, tel. 32-647-8235.

 

4
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
4 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
@ZOMOolP X T Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
P X T
P X T

W sobotę wreszcie wyemitowano w TV „Układ zamknięty”. To dzieło Bugajskiego powinno być lekturą od szkoły podstawowej wzwyż, jak Pan Tadeusz Mickiewicza i Trylogia Sienkiewicza.
Społeczeństwo powinno np. na widok radiowozu odczuwać poczucie bezpieczeństwa i szacunku. Tymczasem w większości jest to uczucie wstrętu, odrazy i odruchu wymiotnego, czasem większe niż na widok zastanego wandala, czy złodzieja nawet podczas akcji. W takich przypadkach społeczeństwo powinno odczuwać potrzebę pomocy organom ścigania w ujęciu takowych. Wielu jednak odwraca głowę i ucieka w przeciwnym kierunku, aby nie mieć z nimi nic do czynienia.

ol
ol

Gratuluje trzymania takiej gotówki w domu. Pewnie jeszcze w materacu:)

ZOMO
ZOMO

[quote name=”ol”]Gratuluje trzymania takiej gotówki w domu. Pewnie jeszcze w materacu:)[/quote]
”ol”pewnie mieli trzymać w jakimś złodziejskim banku i płacić od tego podatek.W barku z czystą 45% w materacu złodziej by nie znalazł.

@
@

Nadawali na Ziobrę, bo niby szczucie było jego specjalnością. Ale jakoś za Ziobry zwykli ludzie nie musieli się obawiać polowań. Za ostatnich rządów PO PSL jednak dało się zauważyć i to bardzo nawet nie polowania ale kłusowania na zwykłych obywateli, to może i dobrze że Ziobro powrócił, teraz niech się boją dotychczasowi „myśliwi”, a wolna zwierzyna będzie sobie hasać między miedzami.