Z promilami za kółkiem
26 września. Policjanci z Krakowa zatrzymali na ulicy Kościuszki w Olkuszu pijanego kierowcę. 49-letni mieszkaniec Bolesławia kierował fordem orionem, mając w organizmie około dwóch promili alkoholu. Na tym nie koniec. Kierowca wręczył funkcjonariuszom sto złotych łapówki. Teraz odpowie za popełnienie dwóch przestępstw.
Kolejny niewypał
26 września. Osoba spacerująca po lesie w Kwaśniowie Dolnym zauważyła wystający z ziemi niewybuch pochodzący prawdopodobnie z drugiej wojny światowej. Zawiadomiła policję, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Pocisk został zabrany przez saperów.

Złapali złodziei kołpaków
26 września. W ręce policjantów z Klucz wpadło czterech sprawców kradzieży kołpaków samochodowych. Szajka została zatrzymana na ulicy Wyzwolenia w Bolesławiu. Trzech 19-latków i 16-latka jechali audi a4. Kołpaki zostały odzyskane. Trzej mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, nieletnią policjanci przekazali rodzicom. W samochodzie znaleziono również dwie anteny od radia CB oraz dwa komplety kołpaków, które najprawdopodobniej również pochodzą z kradzieży.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze