kronika policyjna

Wypadek drogowy w Olkuszu. Zderzyły się dwa pojazdy

22 marca 2014 roku o godz. 19.00 w Olkuszu na drodze krajowej nr 94 kierujący mercedesem uderzył w skręcający w aleję 1000-lecia samochód marki Suzuki. Obrażeń ciała doznał kierowca suzuki (mieszkaniec Bolesławia) i pozostał w szpitalu. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policja ustala przyczyny wypadku.

Wypadek drogowy w Dłużcu

25 marca około godziny 8.20 w Dłużcu kierująca pojazdem marki Ford Mondeo na łuku drogi wpadła w poślizg i uderzył w golfa, którym kierowała mieszkanka Domaniewic. Kierujące oraz pasażerka forda zostały przewiezione do szpitali w Olkuszu, Zawierciu i Krakowie. Kierująca fordem – mieszkanka Wolbromia oraz pasażerka doznały złamań kończyn. Natomiast kierująca VW ma złamane żebra i przegrodę nosową. Od obu kierujących pobrano krew na zawartość alkoholu. Na miejscu przeprowadzono oględziny z udziałem technika kryminalistyki. Policja ustala przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

 

Uszkodzenie samochodu w Bukownie

W nocy z 24/25 marca 2014 roku w Bukownie, na ulicy 1 Maja, nieustaleni do chwili obecnej sprawcy zarysowali karoserię samochodu osobowego Ford Mondeo. Straty w wysokości 1500 złotych poniósł mieszkaniec Bukowna. Sprawę prowadzą policjanci z tamtejszego komisariatu.

Nieletni wandale w rękach policji

6 nastolatków odpowie za pomalowanie ściany w przejściu podziemnym w rejonie ulicy Skalskiej w Olkuszu. 26.03.2014r., około godziny 19.00, patrol prewencji zatrzymał  na gorącym uczynku młodych ludzi, którzy malowali napis „armia białej gwiazdy”. Najmłodszy z nich miał 12 lat, najstarszy niespełna 18. Policjantom wyjaśnili, że malują ścianę, ponieważ było na niej brzydkie graffiti. Na miejscu przeprowadzono oględziny. Zabezpieczono farbę oraz pędzle. Trwają ustalenia strat. 5 nieletnich za swój występek stanie przed sądem rodzinnym. 17 – latek będzie odpowiadał jak dorosły.

Włamanie do jubilera w Wolbromiu

25 marca 2014 roku nieustaleni do chwili obecnej sprawcy włamali się do sklepu jubilerskiego w Wolbromiu. Sprawcy weszli do budynku przez drzwi balkonowe na piętrze. Następnie dezaktywowali alarm, wyważyli drzwi do sklepu i skradli złotą biżuterię, zegarki oraz pieniądze. Sprawę prowadzą policjanci z Olkusza.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze