Włamania do samochodów w Olkuszu

28 sierpnia br. w Olkuszu przy ul. Konopnickiej nieustalony do chwili obecnej sprawca poprzez siłowe opuszczenie szyby w samochodzie marki Opel Omega dostał się do środka. Skradziono radiootwarzacz CD oraz akumulator. Straty 500 zł na szkodę mieszkańca Olkusza.

Kolejne włamanie do samochodu miało miejsce w Olkuszu przy ul. Skalskiej. Nieustalony sprawca wybił szybę w fordzie, z którego ukradł nawigację o wartości 150 zł. Straty poniosła olkuszanka. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Kradzież katalizatora

 

W minioną środę na ul. Konopnickiej w Olkuszu nieznany sprawca ukradł katalizator o wartości 500 zł z samochodu marki Fiat Ducato. Straty poniósł mieszkaniec Olkusza. Sprawą zajmują się policjanci z komendy powiatowej.

Skradziono sprężarkę w Gołaczewach

28 sierpnia br. krakowianin zawiadomił wolbromską policję o kradzieży z niezamkniętego garażu w Gołaczewach sprężarki przewoźnej marki Compair. Pokrzywdzony oszacował straty na 90 tysięcy złotych. Policjanci ustalają sprawcę kradzieży.

Wypadek drogowy z udziałem czternastolatki kierującej motorowerem

31 sierpnia 2013 roku w miejscowości Wierzchowisko kierujący oplem astrą 41- letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej najechał na tył motoroweru, którym kierowała czternastolatka. Małoletnia doznała stłuczenia głowy. Pozostała na obserwacji w szpitalu w Miechowie. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny wypadku.

Kradzież mieszkaniowa w Olkuszu

Do zdarzenia doszło 1 września 2013 roku w Olkuszu na Placu Konstytucji 3 Maja. Nieustalony do chwili obecnej sprawca z otwartego mieszkania ukradł telefon komórkowy oraz laptop. Straty pokrzywdzony oszacował na 1000 złotych. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Skradziono torebkę na targowisku

27 sierpnia br. w Olkuszu przy ul. Sławkowskiej, na terenie placu targowego, nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł torebkę wraz z telefonem. Pokrzywdzona – mieszkanka Olkusza – oszacowała straty na 634 złotych. Sprawą zajmują się policjanci z komendy w Olkuszu.

Kradzież z posesji w Wolbromiu

31 sierpnia mieszkanka Wolbromia zawiadomiła tamtejszą policję o kradzieży okna dachowego oraz dwóch rolek membrany dachowej. Do zdarzenia doszło na terenie jednej z posesji przy ul. Wyzwolenia, na której budowany jest dom. Straty oszacowano na 1250 zł. Postępowanie w sprawie kradzieży prowadzą policjanci z Wolbromia.

Uszkodzenia pojazdów w Olkuszu

31 sierpnia 2013 roku W Olkuszu na ul. Zagaje nieustalony sprawca uszkodził karoserię fiata należącego do mieszkanki pobliskiego Podlesia. Straty oszacowano na 500 złotych.

W Olkuszu na ul. Reja, 2 września 2013 roku nieustalony do chwili obecnej sprawca uszkodził samochód marki VW Passat. Sprawca wybił szyby, urwał lusterka i porysował karoserię pojazdu. Straty w ustaleniu. Pokrzywdzonym jest mieszkaniec Olkusza. Za zniszczenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze