Ukradł tylko używki
1 grudnia. Nieznany osobnik włamał się do sklepu spożywczo-przemysłowego przy ulicy Długiej w Bolesławiu. Ukradł alkohol i papierosy różnych marek. Właściciel, mieszkaniec Krzykawki, szacuje straty.
Przeciął siatkę
2 grudnia. Ofiarą złodzieja padła 83-letnia mieszkanka Olkusza. Do kradzieży doszło w sklepie przy ulicy Mickiewicza. Nieustalony osobnik ukradł starszej pani portfel, przecinając reklamówkę z zakupami. Poszkodowana straciła 600 złotych.

Odpowie potrójnie
4 grudnia. W poważne kłopoty wpadł 28-letni mieszkaniec Bolesławia. Mężczyzna został zatrzymany przy ulicy Głównej w Bolesławiu, gdy kierował samochodem, mając w organizmie dwa promile alkoholu. Na tym nie koniec. Gdy wpadł w ręce mundurowych z Bukowna, najpierw naubliżał im, a potem groził pozbawieniem życia. Swoje zachowanie miał możliwość przemyśleć w policyjnej izbie zatrzymań.
Skok po biżuterię
4 grudnia. Na ponad pięć tysięcy złotych wyceniła straty okradziona mieszkanka Olkusza. Nieznani sprawcy włamali się do jej domu przy ulicy Jesionowej. Do środka dostali się po podważeniu okna pomieszczenia gospodarczego. Ukradli biżuterię.
Złapali złodzieja
4 grudnia. W ręce mundurowych wpadł sprawca kradzieży, do jakiej doszło w komisie przy ulicy Batalionów Chłopskich w Olkuszu. 25-letniemu mieszkańcowi miasta udało się niepostrzeżenie wyjść ze sklepu, jednak nie cieszył się łupem długo. Trafił w ręce policjantów wraz z dwoma skradzionymi aparatami o łącznej wartości 978 zł.
Zepsute koła
4 grudnia. Chyba nie bardzo lubił właściciela auta nieznany wandal, który uaktywnił się przy ulicy Skalskiej w Olkuszu. Sprawca uszkodził dwa koła w volkswagenie własności olkuszanina. Poszkodowany wycenił straty na 660 złotych.
Wynieśli pieniądze
6 grudnia. Chwilę nieuwagi lokatorki wykorzystało trzech nieustalonych osobników. Złodzieje wynieśli z mieszkania przy ulicy Bylicy w Olkuszu tysiąc złotych.
Kradzież fiata
6 grudnia. Nieznani sprawcy ukradli fiata cinquecento zaparkowanego przy ulicy Legionów Polskich w Olkuszu. Właściciel nie zainwestował w strzeżony parking, może i słusznie, bo skradziony samochód wycenił na tysiąc złotych.
Kradła na potęgę
7 grudnia. Zanim wpadła w ręce ochroniarzy, zdołała nakraść towaru za ponad pół tysiąca złotych. Do takiego zdarzenia doszło w markecie przy ulicy Rabsztyńskiej w Olkuszu. 25-letnia mieszkanka Żmijewa zbierała z półek artykuły przemysłowe. Pracownicy ochrony przekazali złodziejkę policji.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o