paragraf-blacha

Śmiertelny wypadek w Kwaśniowie Dolnym
4 czerwca.  Około godz. 7.00  na łuku drogi prowadzącej z Kwaśniowa Dolnego do Klucz, kierowca hondy zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. 62 – letni mieszkaniec Pilicy poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalają okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Oszustwo w sieci
1 tys. złotych stracił olkuszanin, który za pośrednictwem internetu zamierzał kupić samochód. Mężczyzna swój „wymarzony” pojazd znalazł na jednym z portali ogłoszeniowych. Po skontaktowaniu się z rzekomym sprzedającym wpłacił zaliczkę w wysokości 1 tys. złotych na wskazane konto i oczekiwał, aż sprzedawca przyjedzie do Olkusza „jego” samochodem. Niestety, do dnia dzisiejszego nie zobaczył samochodu. Nie odzyskał też swoich pieniędzy.

Pobito mieszkańca Kalisia
3 czerwca.  Około godz. 1.30, w Ryczówku  policjanci z Klucz zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej pobili mieszkańca Kalisia. Do policyjnego aresztu trafił 22 – latek z Kwaśniowa Dolnego oraz 23 – letni mieszkaniec Golczowic. Za pobicie mężczyźni mogą trafić na 3 lata do więzienia.

Nietrzeźwy kierowca
3. czerwca.  W nocy na drodze krajowej nr 94 w Olkuszu policjanci zatrzymali 29 – letniego mieszkańca Zedermana, który w stanie nietrzeźwym kierował volkswagenem . Alkomat wskazał około 1,7 promila alkoholu. Ponadto okazało się, że mężczyzna ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Wkrótce odpowie za popełnienie dwóch przestępstw. Grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze