Wypadek drogowy w Gołaczewach

31 października 2013 roku, w Gołaczewach, bukowianin kierujący samochodem dostawczym nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył pojazdu marki Iveco, który z kolei uderzył w jadącego przed nim peugeota. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Mieszkaniec Wolbromia kierujący peugeotem przebywa w szpitalu w Olkuszu. Dochodzenie w tej sprawie trwa.

Włamanie do domu w Kolbarku

31 października 2013 roku w Kolbarku, nieustalony do chwili obecnej sprawca, poprzez wyłamanie okna dostał się do domu, z którego ukradł korony czeskie, alkohol oraz torbę podróżną. Straty poniósł mieszkaniec Kolbarku. Sprawą zajmują się policjanci z Klucz.

Strzegowa. Skradziono pieniądze i biżuterię

3 listopada 2013 roku mieszkanka Strzegowej powiadomiła policję o włamaniu do jej domu. Skradziono pieniądze oraz biżuterię. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Młoda kobieta pod wpływem używek

3 listopada 2013 roku w godzinach przedpołudniowych policjanci patrolowali jedno z olkuskich osiedli mieszkaniowych. Na placu zabaw zauważyli trzy osoby, z których jedna, kobieta, rzuciła na trawnik butelkę po piwie. 21- latka sprawiała wrażenie odurzonej, nie można z nią było nawiązać kontaktu. Policjanci dokonali kontroli osobistej tych osób. W portfelu kobiety znaleźli narkotyki: extasy oraz crack. 21- latka została zatrzymana. W tym samym dniu przedstawiono jej zarzut popełnienia przestępstwa z art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze