potrącenie pieszego na pasach

Policjanci wyjaśniają okoliczności dzisiejszego wypadku, do którego doszło na przejściu dla pieszych w Olkuszu. Jadąca osobowym fordem fiestą kobieta potrąciła 38-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Bolesławia prawdopodobnie wtargnął na jezdnię wprost przed nadjeżdżający pojazd.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w mieście przed godziną 10.00 przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego na przejściu dla pieszych. Policjanci drogówki wstępnie ustalili, że 38-latek prawdopodobnie wtargnął na jezdnie wprost przed nadjeżdżający pojazd. Na skutek zdarzenia pieszy z podejrzeniem złamania podudzia trafił do olkuskiego szpitala. Kierująca i pieszy byli trzeźwi. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Mundurowi apelują o rozwagę!

Pamiętajmy, że pośpiech, złe warunki atmosferyczne, rozkojarzenie, a przede wszystkim ignorowanie przepisów ruchu drogowego może prowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń. Nie lekceważmy naszego bezpieczeństwa. Stosujmy zasadę ograniczonego zaufania i przestrzegajmy obowiązujących przepisów. Korzystajmy również z elementów odblaskowych, które pomogą kierującym dostrzec nas w porę.

KPP Olkusz

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze