Podwójne kłopoty
1 września. Policjanci zatrzymali 56-letniego olkuszanina, który miał być doprowadzony do zakładu karnego. Okazało się, że unikanie wyroku to nie jedyne jego przewinienie. Okazało się, że mężczyzna nielegalnie pobiera prąd w swoim mieszkaniu.
Jechał po pijanemu
2 września. W ręce mundurowych wpadł mieszkaniec Klucz, który po pijanemu kierował suzuki. Na domiar złego mężczyzna usiłował wręczyć policjantom łapówkę – 50 złotych w zamian za to, że „zapomną o sprawie”. Trafił do policyjnej izby zatrzymań.
Kradli prąd
2 września. Policjanci z komisariatu w Wolbromiu ujawnili kradzież energii elektrycznej w domu jednorodzinnym  w Strzegowej. Zakład energetyczny szacuje straty.

Potrącił i uciekł
3 września. Z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala pieszy potrącony przez auto na ulicy Wyszyńskiego w Olkuszu. Kierujący nieustalonym pojazdem uciekł z miejsca zdarzenia, zostawiając rannego bez pomocy. Poszkodowany olkuszanin trafił do szpitala ze złamaniem podstawy czaszki. Policja szuka sprawcy.
Na rauszu za kółkiem
6 września. 34-letnia mieszkanka Jeżówki została zatrzymana przez policję, gdy jechała fiatem punto, będąc w stanie po spożyciu alkoholu. W organizmie miała 0,35 promila alkoholu. Na tym nie koniec. Kobieta ma, orzeczony przez sąd, zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz odpowie za popełnienie wykroczenia i przestępstwa.
Znaleźli ciężarówkę
6 września. W miejscowości Kogutek policjanci  znaleźli ciężarowego mercedesa wraz z przyczepą, który został ukradziony kilka dni wcześniej w Będzinie. Samochód trafił do właściciela.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze