IMG 6989

Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce wczoraj na drodze krajowej 94 w Olkuszu.

24 czerwca br. olkuscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na DK 94 w Olkuszu w rejonie skrzyżowania na Bolesław, gdzie jak wynika ze wstępnych ustaleń, 23-letni kierujący skodą fabia będąc na lewym pasie ruchu nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył autobusu linii PKM marki Mercedes.

Do zdarzenia doszło około godz. 19:20. Trzy osoby, które podróżowały autobusem zostały przewiezione do szpitali. 15-latka z obrażeniami kręgosłupa została przetransportowana helikopterem do krakowskiego szpitala. 36-letnia kobieta z urazem kręgów szyjnych i 19-letni mężczyzna z bólami głowy zostali zabrani do olkuskiego szpitala. Kierujący skodą jak i autobusem nie doznali żadnych obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia.

IMG 6995

IMG 6987

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
PXT Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PXT
PXT

Najbardziej prawdopodobne jest, że gdyby się znalazł ktoś kto by tego, co mu się tak spieszyło- w porę zatrzymał, wywlókł z auta i skopał tyłek, to do tej kolizji by nie doszło. Nie musieliby wyjeżdżać Strażacy ani karetki ani śmigłowiec.