Park przy ul. Mickiewicza w Olkuszu to bardzo popularny obiekt, szczególnie w okresie letnim. Za dnia jest to miejsce spacerów, zabaw i spotkań. Niestety, wieczorami potrafi  być tam bardzo głośno, na co uskarżają się mieszkający po sąsiedzku olkuszanie.

Do naszej redakcji dzwoniło ostatnio kilka osób, skarżących się na hałasy dochodzące nocną porą z parku przy ul. Mickiewicza. – Mieszkam nieopodal parku. Kiedy robi się cieplej, wieczorami potrafi  być w tym miejscu bardzo głośno. Wszystko za sprawą młodzieży, która gromadzi się tutaj wczesnym wieczorem i przesiaduje nieraz do późnych godzin nocnych. Najgorzej jest w weekendy. Wtedy pojawia się również alkohol, śmiechy i głośne dyskusje, w których dominują słowa uważane za wulgaryzmy. Do tej pory zamykaliśmy okna żeby stłumić te odgłosy, jednak robi się coraz cieplej i za niedługo upalne noce nam na to nie pozwolą. Czy Policja może częściej patrolować to miejsce? – pyta dzwoniąca do naszej redakcji mieszkanka ul. Parcówka.

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. O wynikach tej interwencji będziemy informować naszych Czytelników na bieżąco.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze