Olkusz

Pogoda w piątek była niezbyt przyjazna dla ludzi, ale przed siedemnastą się wypogodziło i nawet wyjrzało lekko znużone słońce. O 17.00 w MOK-Centrum Kultury rozpoczął się Koncert dla Przyjaciół w wykonaniu chóru Renesans pod dyrekcją Mirosławy Nadymus.

Rozśpiewane panie zaprezentowały szeroki repertuar. Były piosenki polskie i włoskie, poważne i radosne, śpiewane przez chór i z towarzyszeniem solistki Joli Krukowskiej, która ma głos jasny jak słońce.

Wszystkie utwory były rzęsiście oklaskiwane przez wdzięcznych słuchaczy tłumnie wypełniających salę, wśród których znaleźli się Dyrektor MOK Michał Mączka i Kierownik Działu Artystycznego Elżbieta Matonóg.

W przerwie koncertu wystąpił zespół OUTW Atram z uwodzicielskimi tańcami. Wystąpiła również poruszająca się lekko jak motyl studentka Ewa Tkaczewska ze swoim partnerem tanecznym Stanisławem Serafinem.

Występ był niezwykle udany, nagłośnie znakomite, a oczekiwania w stosunku do przyszłorocznego koncertu duże, bowiem wszyscy doszli do wniosku, że chórzystki śpiewają coraz lepiej. Nic dziwnego, wkładają w to mnóstwo czasu i pracy, a wspomaga je miłość do śpiewu.

MOK Olkusz


0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze