kmita

Łukasz Kmita został nowym przewodniczącym zarządu Związku Komunalnego Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu. Wybory przebiegły sprawnie, chociaż w trakcie obrad pojawił się zaskakujący pomysł dotyczący… zmiany składu Zgromadzenia.

Przypomnijmy, że posiedzenie Zgromadzenia ZKG (przedstawicieli Olkusza, Klucz, Bolesławia i Bukowna) rozpoczęło się w czwartek. Wówczas odwołano przewodniczącego zarządu ZKG Wojciecha Glenia. Co ważne, wszystkie głosowania dotyczące składu zarządu są tajne. Większość członków Zgromadzenia nie zgodziła się na odwołanie jego zastępcy. W tym momencie nastąpił pat – bowiem zgodnie ze statutem dwóch członków zarządu musi być jednocześnie członkami Zgromadzenia. Spotkanie przerwano, dalszy ciąg obrad zapowiadając na poniedziałek.

Na drugiej części posiedzenia wśród członków Zgromadzenia panowała już większa zgodność, chociaż chyba niektórzy nie byli do końca pewni przebiegu obrad. Przed głosowaniem nad uchwałą o odwołaniu wiceprzewodniczącej zarządu ZKG Małgorzaty Binek zaskakującą propozycję złożył Michał Mrówka. Jego pomysł dotyczył zmiany w składzie Zgromadzenia. Na miejsce jednego z dwóch przedstawicieli Olkusza: Michała Mrówki lub Jacka Imielskiego, Rada Miejska mogłaby powołać… Łukasza Kmitę. Dopiero po takiej zmianie odbyłyby się wybory nowego zarządu. – Ja tylko sygnalizuję problem, aby nikt nam nie zarzucił, że w czwartek nie podjęto uchwały o odwołaniu wiceprzewodniczącej, a w poniedziałek ponownie poddaje się ją pod głosowanie. Najbardziej komfortową byłaby sytuacja, gdyby pani Binek sama zrezygnowała – argumentował Michał Mrówka. Propozycja nie zyskała jednak uznania obecnych na sali. Skoro jednak padł wniosek dotyczący zmiany porządku obrad, należało go przegłosować. Siedmioro członków Zgromadzenia było przeciw, a dwóch, łącznie z wnioskodawcą, wstrzymało się od głosu. Kilka minut później siedmioma głosami za, przy jednym głosie przeciw i jednym wstrzymującym się, odwołano Małgorzatę Binek.

Nadszedł długo oczekiwany moment wyboru nowego zarządu. Łukasz Kmita był jedynym kandydatem zaproponowanym na stanowisko przewodniczącego zarządu ZKG przez Romana Piaśnika. Przed głosowaniem kandydat zadeklarował, że odnosi się z szacunkiem do pracy poprzedniego zarządu, ale pewne rzeczy w komunikacji należy zmienić. – Zarząd powinien realizować politykę transportową nakreśloną przez gminy. Zmiany, które moim zdaniem trzeba wprowadzić, są nie rewolucyjne, ale ewolucyjne – zapowiadał Łukasz Kmita. Za jedynym kandydatem opowiedziało się ośmioro członków Zgromadzenia, przy jednym głosie wstrzymującym się.

Na stanowisko wiceprzewodniczącego zarządu ZKG również zgłoszono tylko jedną kandydaturę. Wójt gminy Klucze Norbert Bień zaproponował Józefa Kaczmarczyka. Poparło go 7 członków Zgromadzenia, a dwóch wstrzymało się od głosu.

Do uzgodnienia pozostała kwestia wynagrodzenia członków zarządu. Przewodniczący Zgromadzenia Roman Piaśnik zapowiedział, że wysokość poborów nowego zarządu skonsultuje z członkami Zgromadzenia.

Jak sądzicie, czy powoływanie radnych na wyższe stanowiska w gminnych czy w powiatowych spółkach to dobry pomysł?  A może lepiej byłoby zmienić zapis w statucie ZKG, dotyczący konieczności wyboru dwóch członków zarządu spośród Zgromadzenia, i ogłosić konkurs? Czekamy na Wasze opinie na www.przeglad.olkuski.pl!

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
71 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kmentarz3
kmentarz3
8 lat temu

[quote name=”popis”]Kiedy ostatecznie zobaczymy, że p. Kmita jest prezesem.
1. czyste przystanki, bez „tapet/reklam/itp
2. punktualność „M”
3. kurs z osiedla przez ul. Szpitalną (o co tak walczył niedawno pis ; przystanek na Kościuszki za wiaduktem = nonsens
4. pojemniejsze autobusy na Cmentarz
5. Kurs „M” przez „Cerfur”
6. Jednolicie oznakowanie autobusów związku
7. Ulgi na emerytów/rencistów jak w cywilizowanych miastach np. Kraków
Panie Prezesie Kmita do dzieła, powodzenia= o tym Pan marzył (zmianach). KOMUNIKACJA JEST DLA MIESZKAŃCÓW A NIE MIESZKAŃCY DLA KOMUNIKACJI[/quote]

Do tego dodajmy jeszcze wyborcze obietnice burmistrza Romana Piaśnika dotyczące komunikacji – m.in. o darmowych przejazdach dla dzieci z rodzin wielodzietnych oraz dla ludzi, którzy skończyli 70 rok życia. W końcu to Piaśnik załatwił Łukaszowi Kmicie tą posadę.

popis
popis
8 lat temu

Kiedy ostatecznie zobaczymy, że p. Kmita jest prezesem.
1. czyste przystanki, bez „tapet/reklam/itp
2. punktualność „M”
3. kurs z osiedla przez ul. Szpitalną (o co tak walczył niedawno pis ; przystanek na Kościuszki za wiaduktem = nonsens
4. pojemniejsze autobusy na Cmentarz
5. Kurs „M” przez „Cerfur”
6. Jednolicie oznakowanie autobusów związku
7. Ulgi na emerytów/rencistów jak w cywilizowanych miastach np. Kraków
Panie Prezesie Kmita do dzieła, powodzenia= o tym Pan marzył (zmianach). KOMUNIKACJA JEST DLA MIESZKAŃCÓW A NIE MIESZKAŃCY DLA KOMUNIKACJI

myśl4
myśl4
8 lat temu

[quote name=”Dawiddddd”]Chłopak bez żadnego doświadczenia i studiów kierunkowych.. Kiedy skończy się to kolesiostwo w tym kraju? Panie Burmistrzu, strzelił sobie Pan w kolano..[/quote]

Zgadzam się i uważam, że Kmita może jeszcze bardziej pogrążyć Piaśnika w oczach wyborców. Po co ten Roman wcześniej mówił o kolesiostwie i układach partyjnych jeśli teraz będąc burmistrzem promuje na lukratywny stołek przewodniczącego zarządu związku komunikacji pisowca. Dla mnie jest to hipokryzja.

znudzony
znudzony
8 lat temu

[quote name=”Komentarz2″][quote name=”Dawiddddd”]Chłopak bez żadnego doświadczenia i studiów kierunkowych.. Kiedy skończy się to kolesiostwo w tym kraju? Panie Burmistrzu, strzelił sobie Pan w kolano..[/quote]

Myślę, że współpraca pana Łukasza Kmity z PiSu z burmistrzem Romanem Piaśnikiem (do niedawna szefem olkuskiego SLD), może być dla Kmity dużym obciążeniem na przyszłość. Zwłaszcza, że Piaśnik przed wyborami bardzo dużo ludziom naobiecywał, a jak to teraz realizuje to przecież widzimy.[/quote]
Panie R: przestań Pan już z tymi żalami. Nie wiem co panu Piaśnik obiecał przed wyborami i na co liczyliście, ale na tym forum zachowujesz się pan jak św.p. A.Lepper z hasłem „Balcerowicz musi odejść”. Nieważne o czym jest artykuł, pan zawsze wsadzi komentarz o obietnicach przedwyborczych.

Komentarz2
Komentarz2
8 lat temu

[quote name=”Dawiddddd”]Chłopak bez żadnego doświadczenia i studiów kierunkowych.. Kiedy skończy się to kolesiostwo w tym kraju? Panie Burmistrzu, strzelił sobie Pan w kolano..[/quote]

Myślę, że współpraca pana Łukasza Kmity z PiSu z burmistrzem Romanem Piaśnikiem (do niedawna szefem olkuskiego SLD), może być dla Kmity dużym obciążeniem na przyszłość. Zwłaszcza, że Piaśnik przed wyborami bardzo dużo ludziom naobiecywał, a jak to teraz realizuje to przecież widzimy.

Dawiddddd
Dawiddddd
8 lat temu

Chłopak bez żadnego doświadczenia i studiów kierunkowych.. Kiedy skończy się to kolesiostwo w tym kraju? Panie Burmistrzu, strzelił sobie Pan w kolano..

Turystka
Turystka
8 lat temu

Nazwy przystanków powinny nad wiatami się pojawić wreszcie,logiczne nazwy.

Frustrat
Frustrat
8 lat temu

Wybór Piaśnika na burmistrza to fajerwerk głupoty olkuskich wyborców, którzy dali się nabrać na jego gładką buźkę i powierzchowną powłokę kulturniaka. Teraz będą robić referenda. Ciekawe w jakim celu. Zapewne po to by zostało dokładnie olane. Śmiechu warte.

Młoda
Młoda
8 lat temu

theon, a Ty czym kierujesz? Doszedłeś w życiu już do czegoś? Może w przyszłych wyborach wystartujesz i zbierzesz choć marnego tysiaka. Kmita całą przyszłość polityczną ma jeszcze przed sobą. Wynik wyborach zrobił niezły…

minister
minister
8 lat temu

JA SIĘ PYTAM: Czy ten moderacja potrafi chociaż bilet w autobusie skasować ?!

pierwsza praca
pierwsza praca
8 lat temu

[quote name=”46437″][quote name=”prini”]Ile młody Łukasz Kmita zarobi jako prezes ZKG na początek?[/quote]

a z ponad 5 tysi na reke[/quote]

według oświadczenie majątkowego poprzedniego prezesa wychodzi, że dostawał rocznie za tą pracę ponad106 352 zł.

46437
46437
8 lat temu

[quote name=”prini”]Ile młody Łukasz Kmita zarobi jako prezes ZKG na początek?[/quote]

a z ponad 5 tysi na reke

masakra
masakra
8 lat temu

[quote name=”Nota”][quote name=”OMG !!”]Wyborcy Piaśnika muszą mieć świetne poczucie humoru (chyba, że piaśnikowe zapiekanki Was tak otumaniły ). Mam wrażenie, że to co się dzieje, to dalej jeden wielki żart.
Podczas wyborów prezydenckich, życzę powagi i rozumu.[/quote]

nie sądzę, by Roman Piaśnik miał jeszcze jakiś znaczący elektorat, ludzie przecież widzą co robi…[/quote]
Od poczatku było wiadome co będzie się działo po wyborze Piaśnika, wiec dlaczego jest aktualnym burmistrzem? Ludzie nie uczą sie na błędach, bądź nie potrafią logicznie myśleĆ. Potem bez przerwy narzekaja, ale to wszystko na własne życzenie. Dlatego polecam JKM na prezydent, inaczej wszystko pozostanie bez zmiany.

prini
prini
8 lat temu

Ile młody Łukasz Kmita zarobi jako prezes ZKG na początek?

TaAlboTamta
TaAlboTamta
8 lat temu

Łukasz „od zawsze” pchał się wszędzie, jak nie to tam. Może gdzieś się uda. Pozer. Zostało mu to do dziś…Jak nie ta to tamta….Nie poznaję Pana.

Nota
Nota
8 lat temu

[quote name=”OMG !!”]Wyborcy Piaśnika muszą mieć świetne poczucie humoru (chyba, że piaśnikowe zapiekanki Was tak otumaniły ). Mam wrażenie, że to co się dzieje, to dalej jeden wielki żart.
Podczas wyborów prezydenckich, życzę powagi i rozumu.[/quote]

nie sądzę, by Roman Piaśnik miał jeszcze jakiś znaczący elektorat, ludzie przecież widzą co robi…

valdez76
valdez76
8 lat temu

[quote name=”zacofany”][quote name=”valdez76″]Kmita w ZKG? Sorry zapomniałem,wodociągi obsadzone. Ale przecież fachowiec to wszędzie się odnajdzie. A tak na marginesie to chciałbym Pana Kmity CV zobaczyć,gdzie poza podawaniem kawy posłowi Osuchowi zdobywał doświadczenie zawodowe? I nie jestem tu złośliwy,znam kilka bardziej kompetentnych osób,tylko nie publicznych,bez pleców.[/quote]
Znasz te parę osób „bardziej kompetentnych” ale chyba we własnej rodzinie. Bez pleców, to chyba oni mają łysy grzbiet i prześwitującym kręgosłupem. Czyżby pili rum na kościach.[/quote]
I tu właśnie potwierdziłeś,a nick mówi sam za siebie

zacofany
zacofany
8 lat temu

[quote name=”valdez76″]Kmita w ZKG? Sorry zapomniałem,wodociągi obsadzone. Ale przecież fachowiec to wszędzie się odnajdzie. A tak na marginesie to chciałbym Pana Kmity CV zobaczyć,gdzie poza podawaniem kawy posłowi Osuchowi zdobywał doświadczenie zawodowe? I nie jestem tu złośliwy,znam kilka bardziej kompetentnych osób,tylko nie publicznych,bez pleców.[/quote]
Znasz te parę osób „bardziej kompetentnych” ale chyba we własnej rodzinie. Bez pleców, to chyba oni mają łysy grzbiet i prześwitującym kręgosłupem. Czyżby pili rum na kościach.

messi
messi
8 lat temu

niebawem wszyscy którym coś Piaśnik obiecał a jest ich sporo zaczną się upominać o swoje. będzie się działo

valdez76
valdez76
8 lat temu

Kmita w ZKG? Sorry zapomniałem,wodociągi obsadzone. Ale przecież fachowiec to wszędzie się odnajdzie. A tak na marginesie to chciałbym Pana Kmity CV zobaczyć,gdzie poza podawaniem kawy posłowi Osuchowi zdobywał doświadczenie zawodowe? I nie jestem tu złośliwy,znam kilka bardziej kompetentnych osób,tylko nie publicznych,bez pleców.

sojusz
sojusz
8 lat temu

Co może przynieść Olkuszowi sojusz Romana Piaśnika (wcześniej PZPR, a do niedawna SLD) z Łukaszem Kmitą (z PiS)? Myślę, że nic dobrego.

Wiaderko
Wiaderko
8 lat temu

Co to zmieni – i tak te same Leśne Janusze będą jeździć tymi zdezelowanymi autobusami i straszyć…

do realisty
do realisty
8 lat temu

Jaki tam z ciebie realista jak cię to dziwi? Ludzie, jak ludzie muszą jakoś żyć i każdy szuka swojego sposobu na życie. Jeden znajduje taki sposób zostając księdzem, a jeszcze inny politykiem. To są bardzo dobre zawody. W Polsce nie wymagają wielkich kwalifikacji. Wystarczy dobrze lać wodę i obiecywać gruszki na wierzbie. Politycy mają trudniej, bo z reguły ludzie wiedzą, że oszukują obiecując rożne rzeczy i można to udowodnić. Księża i w ogóle kapłani rożnych religii wpadli na lepszy pomysł. Oni obiecują dobrobyt po śmierci, wystarczy ich tylko słuchać i utrzymywać. To,czy obiecują coś realnego jest przy każdym mozliwym stanie wiedzy nieweryfikowalne i nic im nie można udowodnić.A wyborcy i ci co utrzymują lejących wodę, zawsze się znajdą. Bo prości ludzie kochają mieć nadzieję, że ich życie ma jeszcze jakiś inny sens niż bycie mięsem armatnim, płatnikiem podatków i nic nie znaczącą jednostką w ogromnym mechanizmie rzeczywistości, potrzebnym tym cwańszym jedynie raz na 4 lata.

realista
realista
8 lat temu

Teraz już państwo wiecie po co startuje się do wszelkiego rodzaju wyborów i po co są potrzebni wyborcy. Myślę, że już nikt nie ma złudzeń, że nie chodzi o jakieś tam dobro społeczne czy misję życiową kandydata ale o zwykłe, dobrze płatne koryto. Jakież to proste i takie zwyczajne, takie przyziemne, takie pozbawione uduchowionych, bogoojczyźnianych wzlotów. I po cóż to udawać wielkiego bogojczyźnianego aktywistę, jak każdy średniopojętny gimnazjalista wie, że każda forma bogojczyźnianej aktywności służy jedynie osiągnięciu przyziemnego celu, to jest koryta. I tak z firmamentów niebios i anielskich pień wracamy na starą poczciwą materialną planetę Ziemię, gdzie panują odwieczne prawa i gdzie od zawsze zwycięża silniejszy co dziś oznacza bogatszy. Różne są sposoby na życie na tej planecie. Można być księdzem, politykiem, sekretarzem , wsio rawno. Nie ma żadnej różnicy. Trzeba tylko znaleźć grupę głupców,którzy jeszcze wierzą w te wszystkie bajki.

kiedy?
kiedy?
8 lat temu

Burmistrzu Piaśnik kiedy zrealizujesz swoje obietnice, dane mieszkańcom?

bucek
bucek
8 lat temu

Gratuluję pierwszej pracy Panie Łukaszu, bo dyrektorowanie w biurze poselskim to stanowisko przecie polityczne. Czekamy na wprowadzenie mobilnych konfesjonałów w przegubie, rozkładanych modlitewników zamiast dodatkowego siedzenia i biletów ze Św. Krzysztofem.

czyimś kosztem
czyimś kosztem
8 lat temu

[quote name=”peak”]Olkusz – miastem układów? Gdzie jasne procedury wyłaniania członków zarządu? Ciekawe czy Pan Kmita ma jakiekolwiek kompetencje i doświadczenie w tej branży, w tym doświadczenie kierownicze?[/quote]

Ja bym powiedział Olkusz miastem politycznych koryciarzy, którzy żyją na koszt biednych mieszkańców.

OMG !!
OMG !!
8 lat temu

Wyborcy Piaśnika muszą mieć świetne poczucie humoru (chyba, że piaśnikowe zapiekanki Was tak otumaniły ). Mam wrażenie, że to co się dzieje, to dalej jeden wielki żart.
Podczas wyborów prezydenckich, życzę powagi i rozumu.

oburzony53
oburzony53
8 lat temu

Pan Piaśnik, Burmistrz, już przywdział szaty zblazowanego VIPa, od wszystkiego ma ludzi, sam widocznie zmęczony tym urzędowaniem układa się z każdym kto będzie mu przyklaskiwał. Nabył już umiejetności wystudiowanych gestów : „nie ma pieniędzy, nie da się itp.” Juz zapomniał co obiecywał przed wyborami. A pan Kmita? musiał poszukac sobie nowej posadki,( bo kadencja posła sie kończy), wyznając zasadę : po trupach do celu. Ludzie, i to wszystko się dzieje za nasze, cięzko zapracowane pieniądze. Żyją i bawią się ponad stan i mają gdzieś wszystkich wyborców -. podatników.

peak
peak
8 lat temu

Olkusz – miastem układów? Gdzie jasne procedury wyłaniania członków zarządu? Ciekawe czy Pan Kmita ma jakiekolwiek kompetencje i doświadczenie w tej branży, w tym doświadczenie kierownicze?

dodaj
dodaj
8 lat temu

Kmita na prezesa? czy ja śnię? to już wiem po co niektórzy w Olkuszu pchają się do polityki.

faull
faull
8 lat temu

[quote name=”belferka”]A co z Panem Andrzejem Feliksikiem ???[/quote]
Musi odejść. To tylko kwestia czasu.

super
super
8 lat temu

Właściwy człowiek na tym stanowisku. Panie Burmistrzu dobry wybór. Bardzo dobrze, że Pan nie posłuchał trzech „tenorów”.

piru
piru
8 lat temu

Odwołajmy jak najszybciej Romana Piaśnika, to był zły wybór.

kmentarzto
kmentarzto
8 lat temu

Panie Piaśnik dość upartyjniania samorządu, kto tym razem panu doradził? Pańskie decyzje personalne to porażka.

julek
julek
8 lat temu

Janek
akurat czystość i porządek to nie zasługa pięknego romana

Jan Kowalski
Jan Kowalski
8 lat temu

Ja tam po Panu Piaśniku niczego rewolucyjnego się nie spodziewałem.Myślicie jakby wygrał ktoś inny to nie było by dzielenia stanowisk?Wybraliście to macie.Jak myśleliście, że będzie inaczej to gratuluję naiwności. Cieszy mnie natomiast fakt i jest rzeczą niezaprzeczalną, że znacznie poprawiła się czystość ulic w centrum miasta.Jest znacznie lepiej i nie mówcie, że nie bo widać gołym okiem jak sprzątają.Przypomnijcie sobie jak za Rzepki piach zalegał na ulicach po zimie. Ja tam widzę różnicę coś się zmienia.Tylko błagam nie narzekajcie bo rzygać się chce.Przed wyborami kurde sami eksperci Roman ich pogoni słyszałem.A tu co? Ja tam po kieszeniach nikomu nie zaglądam dostał stanowisko no i (moderacja) niech ma ważne żeby to miasto było przynajmniej czyste i znać było rękę gospodarza.Płacę podatki i mówiąc szerze w nosie mam ZKG i kto tam zarządza bo to i tak w tej formule nie ma najmniejszego znaczenia. P.S.Autobusami nie jeżdżę wcale bo są brudne i śmierdzą, więc gorzej na pewno już nie będzie

JACEKKKK
JACEKKKK
8 lat temu

Na podstawie art. 14 ust. 3 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną komentarz został usunięty.

belferka
belferka
8 lat temu

A co z Panem Andrzejem Feliksikiem ???

mandatowicz
mandatowicz
8 lat temu

[quote name=”gddjuvc”]Ciekawe kiedy zacznie się zatrudnianie w komunikacji kolegów i koleżanek prezesa z pisu[/quote]
jeszcze kogoś tam zatrudniać? byłem tam kiedyś zapłacić mandat to widziałem sporo pracowników. przydałoby się trochę zmniejszyć ilośc tych darmozjadów a nie nowych zatrudniac

popis
popis
8 lat temu

Szukam pracy nic nie potrafię

bolek
bolek
8 lat temu

Pytanie należy zadać podstawowe: PO CO NAM TEN ZWIĄZEK?
Od tylu lat działa a jeździmy rozklekotanymi rzęchami jak świnie do ubojni. Szkoda kasy na te stanowiska dla kolesi. Taniej i lepiej byłoby dla każdej z gmin ogłosić przetargi na obsługę komunikacyjną i jeździłyby dzisiaj po powiecie nowiutkie niskopodłogowce, czyściutkie, punktualne a przystanki byłyby posprzątane i monitorowane.

Młody
Młody
8 lat temu

Chłopcy bawią się w piaskownicy naszymi zabawkami i nie widzą że za ich przyzwalającym grzechem zaniedbania Pustynie Błędowską zasypują nam śmieciami a starczynowską śmierdzącym wysypiskiem śmieci zatruwają a pisze o tym tylko Serwis Jurajski a w Olkuszu zmowa milczenia …

pondad podzialami
pondad podzialami
8 lat temu

Jak ma byc lepiej jak my obywatele chcemy zeby cos sie zmienilo a jak sie zmienia to i tak nam nie pasuje? Bo bylo po mysli Zgromadzenia a nie wszyscy obywatele w nim sa. Przeciez sami wybieralismy naszych przedstawicieli… tylko narzekac a nie zauwazyc czegos ponad czesto wyolbrzymiane juz uklady polityczne. Z tego jakie interpelacje skladal Kmita i o czym pisal jednak mam wrazenie ze cos sie zna na komunikacji… ale my wolimy narzekac i zazdroscic zamiast dac szanse. Piasnika tez wybrali Olkuszanie i teraz narzekaja! Ze mi przyszlo zyc w takich czasach i spoleczenstwie ze tylko sie zazdrosci a samemu i tak za nic nie wezmie. Gdzie tylko ciagle sie czegos doszukuje. Lepszych posad w Urzedzie nie wzial wiec chyba sie nie sprzedal jak niektorzy.

porażka
porażka
8 lat temu

Niestety, ale do polityki pcha się za dużo koryciarzy i widać to na każdym kroku, zwłaszcza u nas w Olkuszu.

gddjuvc
gddjuvc
8 lat temu

Ciekawe kiedy zacznie się zatrudnianie w komunikacji kolegów i koleżanek prezesa z pisu

Miki z Ameryki
Miki z Ameryki
8 lat temu

a ja jestem szczerze dumny z Pana Kmity i gratuluję mu serdecznie…
Dlaczego zazdrościcie na forum? W Ameryce sąsiad cieszy się z powodzenia sąsiada…
a w Polsce sąsiadowi się zazdrości kariery, pieniędzy , władzy….
To taka nasza polska murzyńskość 😆

all
all
8 lat temu

[quote name=”Tola Lola”]Pokazuje to Prawdziwe oblicze Czołowych działaczy PIS przed wyborami Prezydenta RP no Olkuszanie dalej będziecie popierać A. Dudę ????????[/quote]

Radny Łukasz Kmita dzięki burmistrzowi Piaśnikowi dostał dochodowy stołek . Ciekawe czy olkuski PiS będzie się kryć z tym, że wspiera Piaśnika.

Tola Lola
Tola Lola
8 lat temu

Pokazuje to Prawdziwe oblicze Czołowych działaczy PIS przed wyborami Prezydenta RP no Olkuszanie dalej będziecie popierać A. Dudę ????????

Passwer
Passwer
8 lat temu

po tym co nam wczoraj pokazali nie poprę już ani Romka Piaśnika, ani Łukasza Kmity.