festiwal fundusze

Nie wiesz, jak spędzić pierwszy wiosenny weekend? Skorzystaj z oferty małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego! W dniach 20 – 22 marca odbędzie się Festiwal Wstęp Wolny Funduszy Europejskich, czyli zwiedzanie muzeów oraz teatrów, udział w wernisażach, warsztatach i zajęciach edukacyjnych. Festiwalowe atrakcje czekają w 14 miejscowościach Małopolski.

Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Szymbark, Chrzanów, Inwałd, Wadowice, Dąbrowa Tarnowska, Zubrzyca Górna i Zakopane – to miejscowości, które zapraszają do siebie wszystkich zainteresowanych. Udział w festiwalowych wydarzeniach jest bezpłatny, na niektóre jednak należy się wcześniej zapisać. Lista instytucji i miejsc czekających na gości dostępna jest na stronie www.festiwal.fundusze.malopolska.pl. Warto zajrzeć tam do zakładki „Konkurs”, w którym można wygrać m. in. bilety na imprezy kulturalne.

Festiwal Wstęp Wolny Funduszy Europejskich jest współfinansowany z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

.

 

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
Młody Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Młody
Młody

Wszędzie wiosna a w Olkuszu jesień … kto znowu zaspał ?