starosta paweł piasny

Od poniedziałku mieszkańcy naszego powiatu mogą zadawać pytania olkuskiemu staroście. Jak? Do wyboru jest poczta elektroniczna lub portale społecznościowe.

Paweł Piasny zaznacza, że osoby chcące z nim w ten sposób porozmawiać mogą pozostać anonimowe. – Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, sugestie czy sprawy, które Cię nurtują, a dotyczą funkcjonowania Starostwa Powiatowego lub którejkolwiek z jednostek powiatowych – po prostu napisz! – zachęca starosta.

Paweł Piasny proponuje, by pytania przesyłać drogą elektroniczną: starosta@sp.olkusz.pl lub zadawać je na portalach społecznościowych: www.facebook.com/pawelpiasny oraz twitter.com/pawelpiasny (@pawelpiasny).

Pierwsze pytania oraz odpowiedzi są już publikowane w zakładce „Zapytaj starostę” na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Olkuszu. 

Podoba Wam się taka forma komunikacji? Czekamy na opinie! 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Yyy
Yyy
8 lat temu

[quote name=”iza”]c.d
Jakim prawem oddaliscie szpital budowany przez mieszkancow powiatu olkuskiego w rece ludzi obcych spoza naszego regionu, kto was do tego upowaznil, aby kilka ludzi zdecydowalo o pogorszeniu sie dostepu do uslug medycznych? Co Pan zamierza zrobic, aby spowodowac szybszy dostep do rehabilitacji, nie mogacych czekac ze wzgledu na stan zdrowia bowiem zdecydownej wiekszosci nie stac na prywatne leczenia! Czy starostwo zainteresowane jest losem ludzi chorych, czy zupelnie udaje, ze problem nie istnieje i go nie dotyczy?[/quote]
”Iza”-zródło tej całej operacji szpitalnej jest w Wolbromiu. Janek zna temat ale się boi i udaje głupa.Winny jest też częściowo poseł O.uch.bo też powinien to zablokować tym koryciorzom z obfitym korytem.

iza
iza
8 lat temu

c.d
Jakim prawem oddaliscie szpital budowany przez mieszkancow powiatu olkuskiego w rece ludzi obcych spoza naszego regionu, kto was do tego upowaznil, aby kilka ludzi zdecydowalo o pogorszeniu sie dostepu do uslug medycznych? Co Pan zamierza zrobic, aby spowodowac szybszy dostep do rehabilitacji, nie mogacych czekac ze wzgledu na stan zdrowia bowiem zdecydownej wiekszosci nie stac na prywatne leczenia! Czy starostwo zainteresowane jest losem ludzi chorych, czy zupelnie udaje, ze problem nie istnieje i go nie dotyczy?

iza
iza
8 lat temu

Panie Starosto niech Pan przestanie lekcewazyc ludzi chorych w calym powiecie olkuskim , czy w koncu mamy porzadnego gospodara, ktory zacznie dbac o dobro ludzi, czy nadal bedziemy ogladac pijarowskie bez skutecznie spotkania kilku panow udajacych i wypowiadajacych sie z troska o chorych pacjentow, o odmiennych faktach przeczacych rzeczywistosci.Co zamierza Pan w koncu zrobic z fatalna sluzba zdrowia w Olkuszu,ktora oddaliscie na pastwe losu spolce liczacej wylacznie zyski z pogorszajaca sie obsluga medyczna, gdzie na 80 tys.ludzi przypada 1 punkt rehabilitacyjny podpisany z NFZ w suterenach szpitala w prymitywnych warunkach z wyeksploatowana aparatura nie nadazajaca rotacja powodujaca oczekiwania po kilka miesiecy na zabieg, a niektorych przypadkach ponad rok jak masaze, laser oraz likwidacja placowki rehabilitacyjnej na Osiedlu Mlodych , pogarszajca zdecydowanie dostep do procedur medycznych tp.

Juzia
Juzia
8 lat temu

Panie starosto pan jest zwykłym karierowiczem, ludzi to Pan ma w d…e , przecież to wszyscy w powiecie wiedzą , daj Pan spokój i zacznij pan orać pole bo do Sejmu to Pan jest za cienki.

Stasia
Stasia
8 lat temu

Panie starosto obcinacie nagrody dla uzdolnionych dzieci i młodzieży w nauce i sporcie – przepraszam dla swoich znajomych z partii są nagrody a reszty nie widzicie- tak to jeszcze nie było, Pan się gubi, bo chyba pan już dawno stracił kontakt z wyborcami. Ciekaw jestem czy Panie i Panowie Radni to coś sobie ujęli ze swoich pensji ? Proszę mi odpowiedzieć. Ojciec jak mówi do dzieci,że musimy oszczędzać bo kiepski był rok, to nie idzie do baru na kielonka a dzieci suchy chleb jedzą i wodą popijają a tata golonkę zajadą bo taki biedny.

bankier
bankier
8 lat temu

[quote name=”Rumun”]Starosto Piasny ! Twoje działanie zmierzają w jednym kierunku , złym kierunku , przypomnę ci co robił i jak chciał uszczęśliwić Rumunów niejaki Causescu , chciał spłacać długi Rumuni za wszelka cenę i spłacał je ,a sam żył ponad stan , a lud ubożał coraz bardziej i w końcu tego nie wytrzymał , jaki koniec tego dyktatora był to zapewne wiesz , rządził twardą ręka bez zgody swojego narodu , spotkała go za to najwyższa kara , oczywiście tego tobie nie życzę ale wiele podobieństwa w tym jest , zastanów się co robisz , wokół ciebie są normalni ludzie którzy chcą w miarę normalnie żyć , PR -rem i …….. Powiatu nie zbawisz a pozbędziesz się szacunku jego obywateli .[/quote]
I własnie należy brać przykład z Ceausescu lub z Gomułki, bo chociaż za jego rządów chaty były w polskich wsiach strzechą kryte i zamiast podłóg miały klepiska, a drogi były jedynie utwardzane a nie asfaltowe, to wskaźniki Polski odnośnie zadłużenia były prawidłowe, a jak wiadomo wskaźniki w ekonomii są najważniejsze a ekonomia jest królową wszechnauk. Poza tym długi trzeba spłacać, bo jak sektor bankowy się załamie to nastąpi armagedon i dla tego Obama dodrukowuje setki miliardów dolarów by banki nie upadły i mogły dalej ludziom pożyczać te dodrukowane dolary wszystkim, by ci je mogli spłacać i spłacać i spłacać i tak bez końca.

Pigwa z alei
Pigwa z alei
8 lat temu

[quote name=”Droga”]Szanowny panie starosto! Kiedy zechce pan wydać zgodę na otwarcie wyjazdu z ul Armii Krajowej na Osiecką? Mieszkańcy Pakuski z niecierpliwością czekają na zrealizowanie złożonych obietnic oraz poprawę bezpieczeństwa drogowego wewnątrz osiedla. Odpowiedzi oczekujemy na łamach Przeglądu Olkuskiego.[/quote]
Marzenia. Przecież radni bili pianę na ten temat i nic ?. Chore i nieprzemyślane pieniactwo to zły doradca. Jeżeli się chce coś zrobić dla mieszkańców to rozgrywki partyjne trzeba odłożyć na bok.

Droga
Droga
8 lat temu

Szanowny panie starosto! Kiedy zechce pan wydać zgodę na otwarcie wyjazdu z ul Armii Krajowej na Osiecką? Mieszkańcy Pakuski z niecierpliwością czekają na zrealizowanie złożonych obietnic oraz poprawę bezpieczeństwa drogowego wewnątrz osiedla. Odpowiedzi oczekujemy na łamach Przeglądu Olkuskiego.

Generał
Generał
8 lat temu

Dziękujemy Grzegorzu za raport! Dobrze, że Majorze powiadomiłeś Generała o tej sytuacji. Roman do DYMISJI

https://www.youtube.com/watch?v=lNnKIMUsyqg

Pies ogrodnika
Pies ogrodnika
8 lat temu

Podpowiem coś: wymuście raport biegłego:
– czy ścieki mogą przeniknąć przez 100 m gruntu i dalej powodować zanieczyszczenie w wodzie?
– ile tych ścieków powinno być aby przedostały się przez taką odległość?
– ścieki po pokonaniu 100 m nagle przestały płynąć i zagrażać?
– przy takim skażeniu czy wystarczy 1 dniowe chlorowanie i wszyscy bezpieczni?

www
www
8 lat temu

[quote name=”Ernest”]Panie Starosto! Czy temat zakażonej wody pitnej dla 48000 mieszkańców, z wodociągów PWiK Olkusz, został bezpowrotnie wyciszony. Układanki olkuskie są już nie do wytrzymania.[/quote]
Właśnie to jest głupie gadanie. Kolego tym powinien się zająć nasz kochany burmistrz. To on odpowiada za wodociągi, razem z włodarzami miast Bolesław, Bukowno i Klucze. Starosta nie ma nic do tego. Zastanawiam się dlaczego nasz burmistrz, razem z innymi włodarzami nie rozwaliły jeszcze zarządu wodociągów.

wichura
wichura
8 lat temu

[quote name=”debet”]5 miesięcy po wyborach a o Osuchu cisza. Co się dzieje, brak zapału.[/quote]
To, że trzecią kadencję zasiada w Sejmie to zawdzięcza wszystkim członkom PiS w Olkuszu. I za to powinien być wdzięczny wszystkim, którzy tyrali dla niego. I do samego przywitania się ze Stwórcą czego mu tak szybko nie życzymy. Do roboty Pstrowski.

debet
debet
8 lat temu

5 miesięcy po wyborach a o Osuchu cisza. Co się dzieje, brak zapału.

Młody
Młody
8 lat temu

„22 marca 2016
Z przeprowadzonych analiz wynika, że wody płynące z niżej wymienionych źródeł są zanieczyszczone i nie nadają się do celów spożywczych:”

Z informacji wynika że badanie wody w tych źródełkach zlecił prezes PWiK i wyniki były znane już w lutym … i to znowu na sprawdzenie przez prokuraturę się nadaje bo jak ktoś kto zawodowo na najwyższym stanowisku wodą się zajmuje, wiedząc o skażeniu przez prawie miesiąc trzyma to w tajemnicy i naraża setki a może i tysiące konsumentów na picie tej „nie nadających się do celów spożywczych” wody, tym bardziej że sytuacja ma miejsce po niedawnym, jeszcze nie wyjaśnionym, skażeniu wody dostarczanej przez PWiK w całym powiecie …

Echo Echo
Echo Echo
8 lat temu

Echo ostatnich wydarzeń w Olkuszu znalezione w sieci
https://www.youtube.com/watch?v=lNnKIMUsyqg

Młody
Młody
8 lat temu

PWiK „zbadało” okoliczne źródełka, gdzie ludziska po czystą i nieskażoną wodę tłumnie zajeżdżaja i taką informację na stronie Gminy Klucze zamieściło …

Czy Sanepid, burmistrz Piaśnik, starosta Piasny i poseł Osuch, zainteresują się tym pomysłem wodociągów …

„22 marca 2016

Z przeprowadzonych analiz wynika, że wody płynące z niżej wymienionych źródeł są zanieczyszczone i nie nadają się do celów spożywczych:

Bydlin – źródło przy wzgórzu „Święty Krzyż”, źródło koło kościoła
Kolbark- źródło przy ul. Źródlanej w pobliżu budynku 10 oraz źródło Jurajska,
Cieślin – ujęcie przy stawach
Rodaki – ujęcie u podnóża góry Świniuszka, „Źródło miłości”
Krzywopłoty – źródło przy ul. Paderewskiego,”

Ernest
Ernest
8 lat temu

Panie Starosto! Czy temat zakażonej wody pitnej dla 48000 mieszkańców, z wodociągów PWiK Olkusz, został bezpowrotnie wyciszony. Układanki olkuskie są już nie do wytrzymania.

wstydząca
wstydząca
8 lat temu

Zgniły ławki przed Starym Cmentarzem p Gospodarzu.

Rumun
Rumun
8 lat temu

Starosto Piasny ! Twoje działanie zmierzają w jednym kierunku , złym kierunku , przypomnę ci co robił i jak chciał uszczęśliwić Rumunów niejaki Causescu , chciał spłacać długi Rumuni za wszelka cenę i spłacał je ,a sam żył ponad stan , a lud ubożał coraz bardziej i w końcu tego nie wytrzymał , jaki koniec tego dyktatora był to zapewne wiesz , rządził twardą ręka bez zgody swojego narodu , spotkała go za to najwyższa kara , oczywiście tego tobie nie życzę ale wiele podobieństwa w tym jest , zastanów się co robisz , wokół ciebie są normalni ludzie którzy chcą w miarę normalnie żyć , PR -rem i …….. Powiatu nie zbawisz a pozbędziesz się szacunku jego obywateli .

emer
emer
8 lat temu

Panie Starosto daj pan podwyżki kierownikom Wydziałów w Urzędach Gminy,bo zakładają KOD-Komunistyczny Oddział Destrukcyjny.W JEDNEJ GMINIE W POW OLKUSKIM JUŻ SIĘ ZAWIĄZAŁ TEN W/W -KOD- KIER.WYDZ.U.G. STOI JUŻ NA CZELE TEGO -KOD-u.

do pługa
do pługa
8 lat temu

[quote name=”zymny dół”]Panie Starosto wiosna już jest czas zacząć orkę w Zimnym Dłole,a pan siedzisz i głupoty gadasz.[/quote]
panie starosto trzeba rolę ,ziemię uprawiać,wiosna zaorać w Zimnym Dole.”bo bez żyta mysz zdycha”

żenua
żenua
8 lat temu

Weź się może starosta po prostu do roboty – a nie tylko PijaR, PR, PR… Bo za to ci płacimy, a nie za tani populizm na fejsbuku – czy naprawdę starosta nie ma nic lepszego do roboty tylko ciągłe komentowanie głupot na fejsbuku? W powiecie gołym okiem widać, że bida z nędzą. Ale na fejsie lans na bogato.

KOLA
KOLA
8 lat temu

Kiedy bedzie kanalizacja i nowa droga w Zuradzie??? bo teraz to już nie jest droga tylko KLEPISKO!!!!

zymny dół
zymny dół
8 lat temu

Panie Starosto wiosna już jest czas zacząć orkę w Zimnym Dłole,a pan siedzisz i głupoty gadasz.

ekg
ekg
8 lat temu

Oddaj pisowcom, wezmą wszystko teraz za pół ceny. Nie mają w powiecie ani gminie nic, to dobry i rydz.

UGK
UGK
8 lat temu

Podwyżki też co najmniej 45% powinni też co miesiąc otrzymać biedni kierownicy wydziałów w Urzędzie Gminy.

Młody
Młody
8 lat temu

Jak Pan, Panie Starosto, widzi bliższą i dalszą perspektywę funkcjonowania szpitala powiatowego ?
Proszę o odpowiedź na łamach Przeglądu Olkuskiego.

UMiG
UMiG
8 lat temu

[quote name=”Lizak”]Pytanie: ile wynosi wynagrodzenie starosty Pawła Piasnego (z wszystkimi dodatkami), ile wynosiło wynagrodzenie Starosty Kraśniewskiego a ile Konarskiego? Czy to prawda, że obecny starosta zarabia 20 tys. zł. ??? Czy starosta zamierza ograniczyć swoją pensję? Czy Pan Piasny uważa, że zarabia za dużo czy za mało?[/quote]
PAN PIASNY POWINIEN WYSTĄPIĆ Z WNIOSKIEM DO RADY STAROSTWA O PRZYNAJMNIEJ 45% PODWYŻKI PENSJI MIESIĘCZNEJ OD MARCA 2016 ROKU.BIEDACZYSKO MARNIE WYGLĄDA A WY MIESZKAŃCY ZA TE MARNE GROSZE GNĘBICIE BIEDNEGO STAROSTĘ W MŁODYM WIEKU WSTYD,HAŃBA

Klakier
Klakier
8 lat temu

[quote name=”Lizak”]Pytanie: ile wynosi wynagrodzenie starosty Pawła Piasnego (z wszystkimi dodatkami), ile wynosiło wynagrodzenie Starosty Kraśniewskiego a ile Konarskiego? Czy to prawda, że obecny starosta zarabia 20 tys. zł. ??? Czy starosta zamierza ograniczyć swoją pensję? Czy Pan Piasny uważa, że zarabia za dużo czy za mało?[/quote]

Takie pytania zadają populiści co sami robią skok na stanowiska i kasę np: krus.

Lizak
Lizak
8 lat temu

Pytanie: ile wynosi wynagrodzenie starosty Pawła Piasnego (z wszystkimi dodatkami), ile wynosiło wynagrodzenie Starosty Kraśniewskiego a ile Konarskiego? Czy to prawda, że obecny starosta zarabia 20 tys. zł. ??? Czy starosta zamierza ograniczyć swoją pensję? Czy Pan Piasny uważa, że zarabia za dużo czy za mało?

nie zgadniesz, kto .
nie zgadniesz, kto .
8 lat temu

Paweł, nie jestem twoim fanem ale przynajmniej zawsze starasz się coś nowego wprowadzić. Populiści jadą szablonem od lat i po parę kadencji siedzą w sejmie.